Victorian club golf results - Saturday

   ALEXANDRA: Stableford A: A Kirkpatrick (16) 38. B: J Mosley (24) 40. W: E Goss (31) 37.

   ALTONA LAKES: Stroke/Medal A: N Dowson (10) 64. B: J Sagona (18) 68. C: E Datario (20) 67. W: K Mather (23) 68.

   AMSTEL: Stableford Ranfurlie A: L Clifford (4) 41. B: S Davey (13) 39. C: N Waters (17) 39. Par Amstel Park: S Franzi (18) 4 up.

   ANGLESEA: Stableford A: M Bagley (9) 39 cb. B: W McIntyre (21) 41. C: M Grinte (Mackay 27) 38. W: H Jillard (42) 40.

   AXEDALE: Stableford div 1: R Taylor (12) 36. Div 2: P Stewart (21) 40. Div 3: D Yum (23) 36. Women div 1: R Griffin (23) 35. Div 2: D Wenzlau (39) 37.

   BACCHUS MARSH: Stableford A: J Wills (10) 43. B: K Radolovic (14) 42. C: R Davies (17) 41 cb. W: N Kennedy (28) 35.

   BACCHUS MARSH WEST: Canadian Foursome: C Oliver R Harris (10-5/8) 62-3/8. Women Stableford: L Spinner (15) 37.

   BAIRNSDALE: Stroke A: W Prior (11) 67. B: N Roberts (24) 67.

   BARWON HEADS: Women Stableford: S Slattery (24) 39.

   BEMBRIDGE: Stroke 9-hole A: R Shute (9) 28. B: M Dumsny (17) 25.

   BENALLA: Women Stableford A: M Cowan (21) 37. B: V Nicholas (26) 40.

   BENDIGO: 4B: M Underwood (35) R Knight (24) 12 up.

   BERWICK MONTUNA: Stroke A: P Lambert (12) 65. B/Medal: H Small (18) 62. C/Medal: G Mack (25) 62. Jnr: T Boler (30) 70. Women Medal: J Percival (20) 66.

   BOX HILL: Stableford A: K Parker (8) 40. B: M Whitfield (13) 43. C: J Kokkinias (18) 40 cb. D: T O'Dwyer (23) 41.

   BRIGHTON: Medal: S Pap (21) 61 cb. Stroke: T Brown (28) 61.

   BUNINYONG: 4B: S Sayasanne (18) S Romeril (15) 12 up. Women Stroke: P Nolan (25) 73.

   CAMPERDOWN: Stroke A: T Moran (7) 68. B: R Narrick (19) 68. C: N Swayn (23) 67.

   CARDINIA BEACONHILLS: Stableford A: N Jones (7) 41. B: J Parker (13) 42 cb. C: T Adams (21) 41.

   CARRINGTON PARK at Eagle Ridge: Medal: G Seers (8) 71. C'ship: T Ianruari 162.

   CASTLEMAINE: Stableford A: K Coack (12) 38. B: G Moore (19) 35.

   CENTENARY PARK: Stableford A: M Holley (8) 39. B: A Godwyn (18) 38 cb.

   CERBERUS: 4B: C Krug (30) T Barrett (12) 50.

   CHALAMBAR ARARAT: 4B div 1: H Thomas (24) I Wright (23) 46. Div 2: J Berg (13) T Phillip (24) 46.

   CHELTENHAM: Stableford A: M Kelly (12) 40. B: P Gardner (23) 38.

   CHURCHILL & MONASH: Stableford A: A Sharrock (16) 39. B: D Byers (17) 38. C: J Sloyan (28) 41. W: J Armstrong (45) 29 cb.

   CHURCHILL PARK: 4B: P Moore (19) D Retallick (14) 47 cb. Trophy: J Miller (15) A Wallace (8) 46.

   CLIFTON SPRINGS: Stableford A: R Cribbes (6) 42. B: J Llewellyn (14) 41. C: B Powell (18) 42. D: J Gati (23) 37 cb.

   COBDEN: Stroke A: C Horan (16) 70. B: T Gardner (19) 63.

   COHUNA: Stroke A: S Miller (10) 71. B: T Jackson (19) 75. Women Stableford: M Smith (14) 34.

   COLAC: Stroke A: G Cuthbert (12) 66. B: B Woodcock (15) 64. C: D Ballagh (23) 63.

   COMMONWEALTH: Stableford A: M Ward (9) 42. B: R Werrett (15) 42. C: A Hall (22) 42. W: L Sanft (3) 36.

   COROWA: Stableford A: B Black (8) 38. B: N King (13) 35. C: D Witherden (26) 36. W A: J Pavey (16) 38. B: N Marshall (38) 32.

   CRANBOURNE: Stableford A: J Longland (6) 42. B: D Argoon (16) 42. C: J Levine (21) 39. Hole-in-one: I Knight at 3rd.

   CREEKSIDE: Ambrose: T Dorsett R Lovell M Gossip D Prescott (8-1/2) 51-1/2. W: A Hanzalek B Witzany I Slocum G Rowe (17-5/8) 61-3/8.

   CURLEWIS: Stableford A: J Driver (7) 40. B: P Noonan (17) 42. C: G Myers (19) 37. W: M Allen (24) 32.

   DEVILBEND: Stroke A: D Hawkey (9) 68. B: M Palmer (17) 69. C: R Robinson (21) 65.

   DROUIN: 4B: M Guy (22) N Burr (15) 53. Women Stableford: W Hitchins (20) 33.

   EAST MALVERN: Stableford A: R Hastings (8) 40. B: R Hyde (19) 46.

   EASTERN: Stableford A: S Clark (12) 42 cb. B: S Jones (15) 41 cb. C: D Guinea (25) 45. Hole-in-one: M Pearce at 25th.

   EASTERN SWARD: Par A: M Kearney (14) 4 up cb. B: K Smith (18) 7 up. C: D Knights (22) 5 up. D: K Wild (28) 5 up.

   EASTWOOD: Stableford A: H Fewell (1) 37 cb. B: D Ford (16) 44. C: K Hudson (25) 38. Hole-in-one: S McGorlick at 17th.

   EILDON: Stroke A/Medal: J Matthews (13) 66. B: D Reid (34) 68.

   EMERALD: Stableford A: G White (16) 39. B: D Aitkin (25) 37.

   EUROA: Par A: R McLaine (13) 1 up. B: G Andrews (23) 5 up. Women A: K Lummas (19) 2 up. B: J Hoare (26) 1 up.

   FINLEY: Stableford: R Harris (21) 37. W: J O'Brien (23) 33.

   FLINDERS: Stableford A: T Green (12) 37. B: R Hanmer (17) 41. C: D Mackenzie (21) 40. W A: B Plaisted (22) 34. B: T Best (25) 32 cb. C: J Batrouney (30) 31.

   FOREST HILLS: Stroke A/Medal: J Kamo (15) 57. B: B Reaby (22) 60.

   GARDINERS RUN: Stableford A: D Watson (9) 43 cb. B: B Adams (10) 43 cb. C: D Coghlan (20) 43 cb.

   GARFIELD: Stableford: W Poulter (19) 36. C'ship 36-hole: R Hammond (Drouin) 135. Hcp: M McManus (Drouin 1) 167. 27-hole: B Calderara 116. Hcp: C Barnes (16) 100.

      GISBORNE: Stableford A: G Johnstone (6) 45. B: D Jones (15) 38. C: D Greece (31) 46. W: M Ivory (13) 41.

   GLEN WAVERLEY: Par A/Medal: M Rogan (19) 1 up. B: M Barlow (24) 1 up.

   GOONAWARRA: Stableford A: M Yasar (10) 41. B: M Zenner (17) 41. C: S Bobko (33) 41. W A: F Hearn (26) 36. B: B Marino (33) 34.

   GRAMPIANS: Par: R Burgess (18) 4 up.

   GREEN ACRES: Stableford A: T Cox (9) 41. B: J Tobin (19) 42. C: Z Van Zyl (35) 38. Hole-in-one: J Marsh at 9th.

   GROWLING FROG: Stableford A: J Evers (2) 37. B: M White (12) 40. C: S Ellsmore (24) 42. W: L McMahon (24) 34.

   HAMILTON: Stroke A: B Bell (11) 67. B: T Walkenhorst (13) 68. C: M Nield (25) 65. W: K Price (13) 70.

   HEATHCOTE: 2B Agg: D Road (33) L Mueck (7) 79. Women Stroke: D Hall (35) 69.

   HEIDELBERG: Stableford A: M Howell (11) 44. B: B Oakey (13) 41. C: J Power (18) 40.

   HEPBURN SPRINGS: 2B agg: A Dean (15) J Arnold (6) 83.

   HEYFIELD: Stableford: A Rose (5) 42.

   HIDDEN VALLEY: Stableford A: B Kantarovski (5) 43. B: R Trimboli (18) 42.

   HILLTOP TATURA: Stroke A: J Keller (7) 70. B: M Wursthorn (20) 70. W: G Wootton (36) 76.

   HOWLONG: Women Stableford div 1: F Barnes (13) 36. Div 2: W Day (19) 37.

   HUNTINGDALE: Stableford A: J Reiter (5) 38 cb. B: M Georgitsis (15) 42. C: G Smyth (19) 40. W: R Emery (16) 39.

   IVANHOE: Stableford A: A Fleming (14) 40. B: T Mifsud (20) 40. W: A McIlroy (20) 31.

   KEW: Stableford A: T Tonkin (11) 43. B: B Kaya (19) 43. C: R Dillon (26) 45. W: B Murray (3) 34 cb.

   KEYSBOROUGH: Par A: P Lawson (10) 5 up. B: L Gardner (18) 7 up. C: W Evenden (19) 3 up. W: L Allen (34) 3 up.

   KILMORE: Stableford A: B Williams (10) 37. B: D Salter (17) 38. C: M Hocking (27) 38. Women Stroke: S Wicking (11) 71.

   KINGSTON HEATH: Stableford: T Gulliver (8) 38. Hole-in-one: R Paul at 10th.

   KOORINGAL: Par A: M Wood (3) 6 up. B: G Cooney (11) 6 up. C: L Cutajar (15) 6 up. D: C Gomez (26) 5 up. W: K Buckley (32) sq. Hole-in-one: A Gort at 8th.

   KORUMBURRA: 4B A: D Van Rooye (10) G Jones (15) 60. B: P Johnson (12) M Deleeuw (19) 62.

   KYABRAM PARKLAND: 3B: P Dickens (21) B Clements (21) B Scott (21) 82. W: B Howard (24) C Coleman (16) V Hanke (27) 83.

   LAKES ENTRANCE: Par A: S Harrison (15) 7 up. B: D Beattie (19) 1 up. C: G Wells (27) 1 up. W: J Wilson (13) sq.

   LAKES VIEW: Stableford: T Anketell (11) 42.

   LAKESIDE at Albert Park: Ambrose: J Lovell M Hval (11-1/4) 62-3/4.

   LANCEFIELD: Stableford A: G Duddridge (7) 40. B: G Cook (11) 36. C: M Bollinger (21) 39. Hole-in-one: K Ryan at 5th.

   LANG LANG: Stableford A: T Johnson (10) 41. B: N Welsh (18) 40. C: J O'Neill (24) 41. W: K McKenna (22) 34.

   LATROBE: Stableford A: F Pinataro (4) 41. B: N Johnston (17) 39. C: G Dean (30) 42.

   LEONGATHA: Stableford A: M Cooney (9) 38. B: S Drummond (18) 37. C: L Thomas (34) 37 cb. W: A: W Parker (15) 34. B: L Bassett (39) 33.

   LONSDALE: Stableford A: T Fletcher (14) 42. B: G Haslam (17) 44. C: N Cass (24) 38. W: H Lewry (20) 36.

   MAFFRA: Stroke A: N Magnuson (2) 68. B: C Langshaw (17) 71. C: W Runciman (32) 70.

   MANSFIELD: 4B: C Bettany (6) M Bettany (4) 46 cb.

   MEDWAY: Stableford A: S Mackenzie (11) 49. B: H Weaver (13) 45. C: K Brooks (36) 56. W: E Mackenzie (22) 40.

   METROPOLITAN: Stroke A: T Sinnott (plus 7) 69. B/Medal: R Kemp (14) 66. C: B Ellis (21) 71. Scr: T Sinnott 62. Green: B Davey (25) 71. W: T Wilkinson (24) 73.

   MIDLANDS: Stableford A: G Marshall (5) 42. B: P Agnew (17) 42. C: N Bassett (23) 45. W: J Morrison (9) 36 cb.

   MILDURA: Par A: T Crouch (12) 6 up. B: T Beyen (17) 2 up. C: S Clarke (26) 3 up.

   MOE: Stableford A: A Devent (6) 38. B: G Brien (18) 42.

   MOONAH LINKS: Stroke A/Medal: C Robbins (1) 70. B: L DeLong (16) 74. W: A Barry (26) 70.

   MOORPOONA: Stroke A: P Muma (5) 69. B/Medal: P Curtis (16) 66 cb. C: B Scott (22) 67. W: M Dodd (19) 70.

   MORNINGTON: Stableford A: D Fenwick (8) 43. B: D Mitchell (16) 41. C: A Dobson (33) 41.

   MORWELL: Stableford A: B Jenkins (11) 40. B: I Charles (18) 41. C: R Horseman (34) 44.

   MT MACEDON: 4B: T Atkins (10) H Phillips (18) 45.

   MT MARTHA: Stroke: P Finney (26) 63. President's Trophy: G Truscott (14) 131. Women: I Flower (36) 71. President's Trophy: J Warnecke (18) 143.

   MURRAY DOWNS: Stableford A: B Kelly (9) 41. B: F Fletcher (10) 41. C: S O'Grady (21) 41. D: T Free (33) 40. W: M Moore (19) 36.

   MYRTLEFORD: Stableford A: A Rockliff (8) 38. B: G Ichlis (16) 40.

   NEANGAR PARK: Stableford A: G Campbell (12) 42. B: L Holland (16) 39 cb. C: D Dunstone (20) 41. W: D Gulle (36) 36.

   NORTHERN: Stableford A: M Rodda (9) 40 cb. B: S Newton (13) 44. C: J Tenni (21) 40.

   NUMURKAH: Stableford A: D Ludington (8) 45. B: A MacFadyen (19) 45. W: B McIntosh (14) 40.

   OAKLEIGH: Stableford: F Donovan (28) 38.

   OCEAN GROVE: A Bate (15) 41. B: B Maclean (26) 39.

   OLINDA at Emerald: Stableford: L Hermann (14) 36.

   PAKENHAM: Stableford A: N McQualter (5) 38. B: T Tisdale (19) 42. C: S Scott (23) 42.

   PAMBULA MERIMBULA: Stableford A: D Velickie (9) 39. B: S Lipsham (12) 37. C: G Graham (19) 38. D: J Di Donoto (30) 37. W: J Hunt (21) 35.

   PARKLANDS: Stroke A: M Miller (17) 68. B: L Pye (21) 73. Medal: J Elvery (23) 63. Medal of medals: C Morey (15) 70.

   PATTERSON RIVER: Stableford A: R Baecher (9) 42. B: M Balsarini (14) 42. C: G Rodgers (32) 32. W: H Johnson (27) 36.

   PENINSULA KINGSWOOD: Stableford Peninsula: T Winter (24) 41. W: L Johnston (11) 39. Stroke Kingswood A/Medal: J Giarrusso (11) 66. B: J McMahon (22) 68 cb. March: T Chambers (6) 73. Par: B Nelson (29) 4 up. W: K Barcelon (16) 1 down.

   PHILLIP ISLAND: 4B: I Bridge (19) P Wagner (8) 50. W: C White (15) M Taylor (22) 44.

   PORT FAIRY: Stableford A: G Creeke (10) 41 cb. B: L Keane (16) 41. C: C Rodger (23) 43 cb. W: M Blain (30) 40.

   PORTARLINGTON: Stableford A: B King (12) 40. B: L Wilson (15) 38. C: R John (22) 44. D: G Dylan (26) 43. W: S Gregory (25) 40 cb.

   PORTLAND: Stroke A: D Burke (8) 69. B: S Herbertson (16) 68 cb. C: G Anderson (20) 69. W: J Burke (28) 68.

   PORTSEA: Par A: P Jay (8) 1 up. B: B Davern (17) 3 up. C: C Bassett (19) 5 up. Gold: T Fatouros (32) 1 up. W: J Carter (17) 3 up.

   RACV HEALESVILLE: Stroke: S Gordon (18) 64.

   RICH RIVER: Stableford div 1: M Scholes (9) 41. Div 2: K Umbers (14) 45. Div 3: M Ozdilek (24) 40.   Women Par: L Kingston (18) sq.

   RINGWOOD: Stableford A: A Beacom (13) 41. B: R Robinson (19) 39 cb. C: E Yong (21) 41. Stableford c'ship f: A Ford (11) 119 G Stack (4) 116. W: J Brainbridge (26) 38. Stableford c'ship f: J Brainbridge (26) 117 J Logan (13) 106.

   RIVERSDALE: Stableford A: G Mescher (12) 40 cb. B: S Cowie (17) 41 cb. C: P Mahler (31) 45.

   ROMSEY: Stroke: S Wilkins (17) 67.

   ROSANNA: Stableford A: R Buckingham (9) 40 cb. B: E Chan-Healey (17) 37. C: B Maslin (20) 38. Hole-in-one: T Hoang at 6th.

   ROSEBUD COUNTRY: Stableford North A: S Coustley (8) 42. B: C Leong (17) 39. C/Trophy: P Lang (36) 43. South: F Peck (13) 32 cb. W A: L Garrett (18) 35 cb. B: V Peppler (22) 34.

   ROSEBUD PARK: Medal: G Blake (21) 63. Scr: L Brook 75. Women Stableford: G Bawden (35) 32.

   ROSSDALE: Par A/Trophy: A Peters (12) 8 up. B: M Patterson (17) 5 up cb. C: J Lingos (24) 6 up cb. W: A Wallis (29) 3 up.

   ROYAL MELBOURNE: Stableford East: B Forwood (17) 43. W: H Brodie (2) 37. 4B West: C Williams (plus 3) R Woolf (13) 11 up.

   SAFETY BEACH: Stableford A: T DeCroado (10) 42. B/Trophy: D Ballingall (18) 45. C: I Trebble (25) 40.   Women Stroke: B Bright (23) 73.

   SALE: Stroke A: D Gall (11) 66. B: P John (13) 69 cb. C: P Holland (18) 68. Hole-in-one: J Simic at 3rd.

   SANDHURST: Par A: S Spaulding (3) 3 up. B: N Boucher (18) 6 up. C: G Van Nirop (19) 5 up. Stableford North: G Noriskin (15) 39. W: L Holmquest (5) 40.

   SANDS TORQUAY: Stableford A: M Patrick (5) 40. B: C Fletcher (12) 37 cb. C: M Blampied (22) 40. W: C Brackin (20) 41.

   SETTLERS RUN: Mxd foursome c'ship: G Dignan W Parkinson 77. Hcp: B Coates L Mahon (26) 69. Stableford: J Manning (36) 44.

   SEYMOUR: Stableford A: G Pell (6) 39. B: M Papworth (17) 38. W: D Lemon (24) 39.

   SORRENTO: Stableford A: L Warwick (10) 42. B: J Paterson (22) 43. W: J Weston (26) 37.

   SOUTHERN: Stroke Div 1: C Nolan (7) 66. Div 2: A Bluth (15) 65. Div 3/Medal: S Hanna (28) 65.

   SPRING PARK: Stroke: K Stevens (12) 64.

   SPRING VALLEY: 4B: T Roberts (24) K Roberts (33) 9 up. Foursome: M Sosby M Doran (6-1/2) 67-1/2. C'ship: S Hooper L Skantzos 150. Hcp: G Easte T Sullivan (7) 146.

   ST ANDREWS BEACH: Stableford: J Diandabolis (13) 39.

   STRATHALLAN: 4B: B Hose (21) S Workman (20) 45.

   SUNSHINE: Stableford A: P Patrick (6) 38 cb. B: J Sidak (18) 39 cb. C: G Xenikakis (26) 37 cb. W: D Darch (26) 27.

   TALBOT: American Foursome: R Henderson N Greenwood (19) 60. Mxd: G O'Halloran R Arnold (9-1/2) 60-1/2.

   TARRAWINGEE: Stableford: P Graham (21) 36. Mxd Foursome c'ship P Farquhar V Watson 96. Hcp: P Nolan B Allan (27) 70.

   THE DUNES: Stableford div 1: M Hunter (9) 37. Div 2: G Wilson (16) 39. W div 1: T Stewart (14) 39. Div 2: J Hedges (27) 40.

   THE NATIONAL: Stableford Moonah: L Minotti (16) 39. Ocean: K Altermatt (19) 42. Old: S Wallace (5) 37.  Long Island: S Graham (12) 42.

   THIRTEENTH BEACH: Par A: C Chapman (scr) 7 up. B: R Burza (13) 9 up. C: B MacFarlane (22) 7 up. W: Div 1: K Barker (19) 1 up cb. Div 2: J Edwards (25) 6 up. Hole-in-one: C Chester at 3rd.

   TIRHATUAN: Stableford: A/B: C Graham (19) 38. C: D Tyrell (21) 39. Women Stroke: T Wellington (16) 74.

   TOCUMWAL: Stableford A: N Matthews (2) 37. B: I Vize (13) 36. C: P Stokes (21) 37. Women A: J Penny (13) 41. B: J Allen (26) 38.

   TORQUAY: Stableford A: J Evans (7) 36. B: W Olney (10) 37. C: D Forsythe (14) 37. D: A Facchini (18) 40. Resort: D Dixon (30) 39. Vis: B Rose (10) 38. W: S Scholten (26) 35.

   TRAFALGAR: Foursome c'ship: J Tabuteau S Cluning 73. Hcp: K Street P Tolliday (10-1/8) 68-7/8.

   VICTORIA: Stableford: F Chamberlain (11) 40 cb. W: R Gleadhill (14) 38. PM: S Noble (23) 40. W: Y Cupples (24) 40.

   WANGARATTA: Stableford A: S Noble (16) 44. B: S Condon (30) 44.

   WARBURTON: Par: R Mataele (19) 2 up. Hole-in-one: J Hall at 3rd.

   WARRACKNABEAL: Stableford A: R Male (13) 40. B: B Cheney (17) 41. W: V Hinkley (19) 40.

   WARRAGUL: 2B Agg: C Clark (31) R Doidge (22) 82. Women Stableford A: S Rose (18) 38. B: A Boyd (26) 35. C: D Winter (32) 35. Women Stableford A: S Rose (18) 38. B: A Boyd (26) 35.

   WAVERLEY: Stroke A: D Biggs (6) 69. B/Medal: A Krauer (14) 66. C: I Bartlett (22) 69.

   WERRIBEE PARK: Plate: A Pengally (10) D Lamana (20) 74.

   WINCHELSEA: Stableford: D Harvey (20) 44.

   WODONGA: Stroke A: K Bruinhout (8) 71. B: J Clottu (12) 70. C: P Tolsher (17) 68. W: Div 1: J Surman (14) 72. Div 2: P Stewart (28) 70.

   WONTHAGGI: Stableford A: E Van Agtmaal (6) 41. B: N Cook (15) 40. C: J Wade (24) 42.

   WOODEND: Stableford A: G Warner (11) 42. B: W Karena (20) 38.

   WOODLANDS: Stroke A: D Stafrace (4) 68. B: M Browne (15) 66. C: W Rudd (19) 65. W: A Dunn (7) 72.

   WOORAYL: Ambrose: D Burge B Wilson (8-3/4) 59-1/4. Women Stableford: S Wakefield (15) 31.

   YARRA PARK: Stableford/Medal: R Presaud (15) 43. W/Medal: P Orriss (17) 46.

   YARRA VALLEY: Stroke: J Andrews (17) 67. W: V Booth (27) 74.

   YARRA VIEW: 2B: L Vigenser (12) M Harris (28) 10 up.

   YARRA YARRA: Stableford A: D Krall (4) 38. B: D Duggan (15) 39. C: G Norris (16) 38. D: D Humphries (25) 40. Yellow: D Bowen (24) 36. W: N Bickerton (9) 35.

   YARRAM: Stableford A: P Hobson (10) 41. B: D Dwyer (17) 40. C: C Coulthard (21) 40. D: A Perry (26) 34. W: J Moore (34) 36. Hole-in-one: M Ross at 15th.

   YARRAWONGA MULWALA: Stableford Lake A: O Ridley (19) 40. B: J Beaumont (20) 41. Murray A: M Cooke (9) 43. B: L Collins (19) 40. Women A: L Smeaton (20) 36. B: L Jensen (24) 36.

   YEA: Stroke: K Coghlan (19) 70.

   YERING MEADOWS: Stableford Nursery: M Dempsey (17) 38. W: D Cox (25) 36. Homestead: J Caston (27) 42. White: J Rawson (20) 35.

17 January 2018
Applications for 2018 VIS and Golf Victoria Elite Player Golf Programs are now open. Read more
17 January 2018
Follow the Australian Amateur Championship, presented by Swinging Skirts, live from Wanneroo and Lake Karrinyup in Perth. Read more
17 January 2018
EASTWOOD: Women: Par: A: A Holmes (17) 1 up. B: J Luck (25) 1 up. C: J Knowles (28) 1 up. Yellow: R Boxshall (28) 3 up. Read more
MyGolf
Golf Victoria