Victorian club golf results - Saturday

   ALEXANDRA: Par A: A McDonald (7) sq. B: R Lopez (22) sq.

   ALTONA LAKES: Stroke A/Medal: N Dowson (8) 65. B: E Datario (15) 70. C: M Zadel (23) 70. W: S Esufali (24) 72.

   AMSTEL: Stableford Ranfurlie A: B Greenough (scr) 36. B: R Kapitz (12) 34 cb. C: M Hatch (25) 47.

   ANGLESEA: Stroke A: J Sims (10) 67. B: D Calvert (16) 66. C: A French (22) 72. W: R Lockyer (18) 74.

        AXEDALE: 4B: J Torney (21) S Lanteri (17) 46. Women Stableford: A Lima (31) 32.

   BACCHUS MARSH: Stroke A: D Grieve (7) 70. B: A Barrie (13) 74. C: G Rayner (19) 71. W: C Young (23) 79.

   BACCHUS MARSH WEST: 4B: G Thompson (22) H Cowan (36) 48. W: C Barrett (22) R Maddy (24) 41.

   BAIRNSDALE: Stableford A/Medal: T Jones (13) 70. B: B Lang (Heyfield 27) 72 cb.

   BARHAM: Stroke A: D Wilkinson (9) 72 cb. B: D Bibby (18) 70 cb. Women Stableford: L Howard (25) 34.

   BARWON HEADS: Stableford Black: T Noblet (25) 38 cb. Red: I McLennan (17) 35. W: G Wallace-Smith (35) 37.

   BEMBRIDGE: Stroke 9-hole A: G Peck (8) 33. B: C Boots (10) 32 cb.

   BENALLA: Par A: D Symes (6) 5 up. B: C McMahen (13) 1 up. C: B James (27) 2 down. W: H Hyland (18) 3 down.

   BENDIGO: Stableford A: L Carney (scr) 39. B: I Stevens (18) 40. C: B Doherty (23) 39.

   BERWICK MONTUNA: Par A: L Adcock (11) 7 up. B: G Wilson (21) 4 up. W: J Percival (21) 2 down cb.

   BOX HILL: Par A: M Howell (5) 1 up. B: J Lee (14) sq cb. C: D Hawley (18) 7 up. D: V O'Brien (26) 3 up. Trophy: J Hopkins bt T Laycock 1 up.

   BRIGHT: Stableford A: R Taylor (8) 38. B: K Schulze (21) 33.

   BRIGHTON: Stableford A: P Walton (11) 39. B: J McCreery (16) 42. C: D Heraud (26) 39.

   BROADFORD: Stableford A: T Farralla (9) 38. B: G Cusack (17) 35. C: C Smantha (23) 32. W: A Hackett (11) 26.

   BUNINYONG: Stableford A: P Tolliday (7) 38. B: C Pentland (13) 40. C: M Stuart (35) 35. W: H Pascoe (1) 29.

   CAMPERDOWN: Stableford A: S Baker (8) 43. B: A Benallack (20) 38.

   CARDINIA BEACONHILLS: Stableford A: C Whiting (4) 37 cb. B: W Boyle (14) 38. C: P Carroll (19) 37.

   CARRINGTON PARK at Eagle Ridge: Stableford: L Mullen (10) 36. Cup: A Rogers (plus 1) 64.

   CASTERTON: Stableford: K Dancey (17) 35.

   CENTENARY PARK: Stableford: R Nadudvary (16) 42.

   CERBERUS: 4B: S Wright (12) B Wilson (25) 47.

   CHALAMBAR ARARAT: 4B: P Brady (26) B Bibby (24) 7 up.

   CHELTENHAM: Stableford A: S Clark (7) 36 cb. B: P McGann (19) 37 cb.

   CHURCHILL & MONASH: Stableford A: D Byers (17) 40. B: J Sloyan (25) 35. C: L Heppleston (28) 37.

   CHURCHILL PARK: Stableford A/Cup: L Simona (7) 41. B: T Rogicka (19) 39.

   CLIFTON SPRINGS: Stableford A: C Campagnolo (4) 36 cb. B: P Lourey (12) 38 cb. C: G Walsh (19) 43. D: I Human (22) 36. W: G Campagnolo (17) 33.

   COBRAM BAROOGA: Stroke A: R Wyhoon (12) 73. Scr: C Tomlinson 72. B/Medal: R McDiarmid (20) 72. Scr: G Cameron 99. May Medal: R Wyhoon. W: S Vogel (scr) 75.

   COLAC: Stableford A: R Harrowfield (10) 42. B: J McNabb (36) 38 cb.

   COMMERCIAL ALBURY: Stableford A: G Cooper (13) 40. B: W Paul (25) 44. W: J Brady (25) 38.

   COMMONWEALTH: Stableford A: P Spry (10) 41. B: T Matthews (17) 39. C: K Henderson (22) 39. W: J Kempster (12) 36.

   COROWA: Stableford Shield: B Parr M McLean P Moffatt A Scott 103.

   CRANBOURNE: Stableford A: B Spencer (8) 38. B: B Hyams (14) 39. C: A Leiba (29) 37 cb.

   CREEKSIDE: Stableford: P Wong (18) 42. Snr: E Crockett (14) 39. W: J Goddard (27) 35. Snr: L Chow (23) 31 cb.

   DENILIQUIN: Stableford A: P Oddy (11) 39. B: I Campbell (28) 37.

   DEVILBEND: Stableford A: I Fortune (13) 37. B: T Bolden (16) 38. C: K Wilson (26) 35. Cup: H Rice (8) 40.

   DORSET: Stableford A: P Hunter (15) 41. B: J Gallagher (26) 43.

   DROUIN: 2B agg: R Hammond (plus 2) S Bethune (7) 76.

   EAST MALVERN: Stableford A: N Griffith (10) 39. B/Trophy: D Hogan (17) 41.

   EASTERN: Par A: N De Jager (7) 4 up. B: P Wallace (20) 2 up cb.

   EASTWOOD: Stableford A: T Smith (1) 38 cb. B: B Cope (15) 41. C: P Jack (21) 40.

   EMERALD: Stroke A/Medal: P Glasscock (15) 64. B: D Aitken (25) 68.

   EUROA: Par A: A Cullen (17) 1 up. B: Rosenbrock (19) sq. Women Stroke: L Combrink (19) 81.

   FINLEY: Stroke: M O'Brien (9) 71. W: E Bain (19) 78.

   FLINDERS: Par A: C Batrouney (12) 5 up. B: D Mackenzie (20) 3 up. C: G Freestone (23) 4 up. W: M Hosking (14) 2 down.

   FOREST HILLS: Stableford A: S Pouv (15) 42. B: B Duncan (26) 29.

   FOSTER: Stableford A: P Dight (8) 37. B: T Price (25) 39. W: P Witheridge (33) 29.

   GARDINERS RUN: Gentsomes: S Doughty (5) SH Doughty (9) R McLean (14) C Kennon (11) 99.

   GARFIELD: Stableford A: P McNeish (7) 36. B: G Whelan (18) 37. C: J Simcocks (36) 39. W: J Mitchell (26) 30.

   GISBORNE: 4B: P Delia (3) D Burgin (9) 45.

   GLEN WAVERLEY: Stableford: C Rowe (17) 39. W: J Maloney (24) 28.

   GOONAWARRA: 4B: P Munroe (18) O Archer (32) 49. WW: B Diamond (31) L Clancy (18) 38. Shield: P Wood (18) G Buckman (15) 83. WW: R Watson (20) M Johnstone (24) 70.

   GREEN ACRES: Stableford A: T D'Apolito (10) 36 cb. B: B Rochford (20) 41. C: N Ash (29) 35 cb.

   GROWLING FROG: Par A: A Nolan (4) 2 up cb. B: T Ross (15) 5 up. C: B Dennett (27) 7 up.

   HAMILTON: Par A: D Haley (5) 2 up. B: T Rhook (16) 3 up. W: T Crawford (22) sq.

   HEATHCOTE: Stableford A-B: B Ring (15) 37. C: I Furneaux (23) 34. W: D Trott (29) 29.

   HEIDELBERG: Foursome: J Franklin L Franklin (16-1/2) 67-1/2.

   HEPBURN SPRINGS: Ambrose: P Fell C Robertson (2-3/4) 59-1/4.

   HIDDEN VALLEY: Stableford: M Cummaudo (9) 39.

   HILLTOP TATURA: Stableford A: M Miller (5) 37. B: B Ashcroft (18) 35.

   HUNTINGDALE: Par A: J Mitchell (6) 2 up. B/Trophy: G Smyth (16) 3 up. C: D Miller (27) 2 up. W: R Moss (19) 1 up.

   IVANHOE: Stableford A: B Kamphuris (17) 39 cb. B: S Power (28) 43.

   KEYSBOROUGH: 4B: J Hanley (9) S Visser (12) 47. W: D Stone (24) S Ellis (27) 45.

   KILMORE: Stroke A: G Hanson (7) 71. B: L Richards (26) 72.

   KINGSTON HEATH: Stableford A: D Bouyer (12) 37 cb. B: J Wilson (23) 38.

   KOORINGAL: Par A: M Gatt (5) 4 up. B: B Sproule (12) 3 up. C: P Grant (14) 7 up. D: A Whitson (31) 2 up. W: S Clark (9) 4 up.

   KORUMBURRA: Par A: T O'Neill (3) 1 up cb. B: J Stein (19) 1 up.

   KYABRAM PARKLAND: Stableford A: P Myers (8) 33 cb. B: S Marsh (18) 36. C: K Jewell (25) 37. Women A: M Elliott (20) 33. B: B Howard (25) 33.

   KYABRAM VALLEY VIEW: Stableford: P Mangan (18) 39. B: C Larcombe (21) 37. W: H Emery (13) 29.

   KYNETON: Ambrose: N Williamson P Robinson (2-1/4) 60-3/4.

   LAKES ENTRANCE: Stroke A/Medal: P Nicholas (15) 68. B: B Wilmhurst (24) 69. Medley Stableford: R McNeil (28) 33.

   LAKES VIEW: Stableford: P Malone (23) 41.

   LAKESIDE at Albert Park: Stroke/Medal A: J Goodlass (10) 64. B: G Messina (16) 67. C: J Downes (23) 71. W: C Muller (20) 79.

   LANCEFIELD: Stableford A: B Lockens (6) 36. B: M Andrews (16) 37. C: J Kefford (21) 35.

   LANG LANG: Par A: G Cohen (10) 1 up. B: A Grant (19) 3 up. C: D Murphy (25) 7 up. Trophy: D Pearson (6) 1 up.

   LATROBE: Par A: V Gigliotti (9) 2 up. B: K Cheung (14) 3 up. C: B Fuller (20) 3 up.

   LEONGATHA: 4B: B Sword (12) L Sharrock (5) 41.

   LEONGATHA: Women 4B: M Griffiths (27) W Parker (15) 37.

   MAFFRA: Stroke A/Medal: M Allman (8) 66. B: R Fraser (20) 69.

   MALLACOOTA: Stableford: PM Ly (15) 41.

   MANDALAY: Stableford A: C Nicholls (16) 38 cb. B: D Bourke (21) 39.

   MARYBOROUGH: Ambrose: R Finch G Fithall (6-1/4) 61-3/4. W: L Burt (24) D Bauer (21) 72.

   MEDWAY: Stableford A: B Dyson (10) 39. B: G Coates (13) 40. C: V Loccisano (32) 43. W: C McMillan (12) 32.

   MELBOURNE AIRPORT: Stableford A: A Kennett (12) 35. B: A Foronda (17) 39. C: T McEwen (34) 40.

   MELTON VALLEY: Stableford A: N Mathison (10) 38. B: W Hay (13) 41. C: M Kynaston (18) 40. D: P Crowe (22) 39. W: K Green (25) 29. Hole-in-one: D Taylor at 14th.

   METROPOLITAN: Canadian Foursome A: P Lothian M Tyers (7) 41. B: F Colautti S Lambert (11) 38. W: C Simon S Clark (6) 38.

   MIDLANDS: Stableford A: L Hewitt (8) 42. B: D Stevens (18) 39. C: A Harrison (23) 39. W: J Morrison (7) 32.

   MOE: 2B agg: A Bassman (scr) J Bassman (10) 77.

   MOONAH LINKS: StableFord Legends A: D de Cerff (10) 36 cb. B: S Cotton (18) 38 cb. W: T Ross (17) 36.

   MOOROOPNA: Stableford A: S Nioa (9) 40 cb. B: J Smith (15) 39 cb. C: B McGregor (29) 42. W: T Nightingale (24) 24.

   MORNINGTON: 4B: M Forry (23) M Adams (21) 48.

   MORWELL: Stableford A: S Reynolds (4) 45. B: W Casey (19) 39. C: G Bastow (27) 37.

   MT MACEDON: Stableford A: B Fraser (8) 42. B: R Devereux (20) 35.

   MT MARTHA: Foursome: R Lloyd J Barnett (31-1/2) 63-1/2. C'ship: B Graham G Marshall 185. Hcp: G Burton B Ellett (18-1/2) 138. Women Foursome: T Wallace A Scott (26-1/2) 80-1/2.

   MURRAY DOWNS: Par A: B Millington (9) 4 up. B: J Bickerton (10) 5 up. C: N Bailey (17) 1 up. D: B Hogan (27) 1 up. W: J Krahnert (28) 1 up.

   MYRTLEFORD: Stableford: A Jones (13) 36.

   NORTHERN: Stableford A: P Clements (11) 41. B: R Righton (13) 41. C: P Vasilopoulos (28) 43.

   NUMURKAH: 4B: H Barolu (10) R Gartree (16) 11 up. W: B Hutchins (16) J Adams (20) 3 up.

   OAKLEIGH: Stableford: J Galluccio (15) 36.

   OCEAN GROVE: Stroke A: K Diamond (4) 67. B: A Campbell (18) 67.

   OLINDA at Emerald: Stableford A: M Wiltshire (10) 41. B: G Bock (19) 31.

   PAKENHAM: Par A: S Milnes (2) 5 up. B: T Tatio (13) 5 up. C: T McQualter (25) sq.

   PAMBULA MERIMBULA: Par A: A Sheppard (8) 1 up. B: M Wulf (14) 3 up. C: W Damen (20) 5 up. D: D Langdon (27) 2 up.

   PENINSULA KINGSWOOD: Stableford A: D Jennings (6) 38 cb. B: A McCartney (20) 42. C: J Sullivan (32) 35 cb. W: A McCaig (8) 31. Kingswood Stableford A: K McKay (15) 40. B: C Robinson (22) 38. C: P Donnar (24) 41. W: S Hitchcock (26) 36. PM A: J Fregon (14) 38. B: P Bell (20) 38. C: B Nelson (26) 38 cb.

   PHILLIP ISLAND: 4B: R Fabiny (20) S Small (12) 9 up.

   PORT FAIRY: Par A: D Williams (11) 3 up cb. B: M Conlan (17) 4 up. C: A Jones (20) sq. W: H Bacon (17) sq.

   PORTARLINGTON: Stableford A: B Gibbs (9) 40. B: B Archer (16) 39. C: D McKeon (19) 39 cb. D: J Wilson (26) 41. W: Y Casey (21) 34.

   PORTLAND: Stableford A: C Foster (scr) 37 cb. B: K Herbertson (11) 41 cb. C: G White (25) 38 cb. W: S Ruis (10) 38.

   PORTSEA: Stableford A: K Sheppard (9) 42. B: A Kiker (10) 40. C: M Baldwin (19) 39. Gold: B Grant (27) 36. W: I Dussuyer (33) 33 cb.

   QUEENSCLIFF: 4B: S Laidlaw (20) W Reid (13) 51.

   RACV CAPE SCHANCK: Stableford: G Paine (20) 39.

   RACV HEALESVILLE: Stableford: P Harmer (13) 43.

   RICH RIVER: Stroke A: G Radley (9) 70. Scr: B Docking 74. B: W Douglas (14) 68. Scr: S Manley 85. C: P Devitt (24) 68. Scr: M Badura 93.

   RINGWOOD: Stableford: N Chua (13) 39. B: P Tonna (20) 35. C: T Le Blanc (25) 36. W: S Laird (4) 36.

   RIVERSDALE: Par A: C Seidel (11) 4 up. B: M Palma (15) 5 up. C: M Williamson (21) 2 up cb.

   RIVERSIDE ESSENDON: Women Stableford: V Raines (29) 33.

   ROMSEY: Stableford: R Rea (17) 34.

   ROSANNA: C'ship: A Lautee M Hall 144. Hcp: R Hazeltine D Ramondetta (13-1/2) 140.

   ROSEBUD COUNTRY: Stableford South A: C Ciastkowski (8) 40. B: J Eaton (11) 39. C: C Rider (20) 37. Foursome c'ship North: D Naylor T Hodge 149. Hcp: P Mills C Budden (3) 143. Women Stableford: C Mowthorpe (13) 38.

   ROSEBUD PARK: Stroke: D Pangbourne (11) 65.

   ROSSDALE: Ambrose: P O'Gorman C Economedes J Howe P Hope (9-3/8) 53-5/8.

   ROYAL MELBOURNE: Stroke West A: S Paine (8) 66. B: I Carew-Reid (13) 67 cb. C: E Irving (32) 67. Stableford East: A Shannon (34) 40.

   SAFETY BEACH: Ambrose: T De Crodo B Anderson R Law I Trebble (7-7/8) 50-1/8.

   SALE: Stroke A: J Boyle (5) 71 cb. B: P Cousin (17) 65. C: M Richter (19) 67.

   SANCTUARY LAKES: Stableford A: R McMurtrie (3) 37 cb. B: D Rava (12) 38. C: T Kim (18) 40.

   SANDHURST: Stableford Champions A: M Salazar (2) 39. B: P Dalton (18) 41. C: T Bird (25) 36. W: M Adamson (17) 34. Par North: V Nathoo (15) 6 up. Hole-in-one: S Miranda at 3rd.

   SANDRINGHAM: Stableford A: P Ferguson (12) 39 cb. B: B Hand (17) 41. C: T Schultz (21) 41. W: J Harwood (21) 33 cb.

   SETTLERS RUN: Stableford A: M Marsh (5) 39. B: R Damiano (18) 38. C: P Pullen (22) 43. W: J Burgin (29) 30.

   SEYMOUR: 4B: D O'Sullivan (30) M O'Sullivan (7) 9 up. W: D Stammers (22) P Britton (14) 4 up.

   SHEPPARTON: Stableford A: M Georgiou (5) 39. B: N Winch (17) 39. C: G Newman (21) 40. W: K Morris (5) 38.

   SORRENTO: Stableford A: R Delves (15) 36 cb. B: P Di Pietro (27) 38. W: R Ingall (35) 42. Hole-in-one: T Reidy at 2nd.

   SOUTH PINES: Stableford: D Magee (24) 40 cb.

   SOUTHERN: Foursome: S Taylor C Carroll (15) 67.

   SPRING PARK: Ambrose: V Lunsden P Sanger A Henriques (11) 54.

   SPRING VALLEY: Par A: C Hilton (10) 1 up. B: R Blackwell (24) 9 up. PM A: B Hunter (12) 4 up. B: S Koczwara (26) sq.

   ST ANDREWS BEACH: Stableford: J Parish (1) 37 cb.

   STRATHALLAN: Par A: C O'Connor (16) sq cb. B: W Tolley (20) sq cb. C: C Pearsall (23) sq. Overall: G Britton (18) 2 up.

   SUNSHINE: Stableford A: G Ward (8) 39. B: D Lilja (18) 41 cb. C: J Kerr (24) 41. W: D Darch (25) 34.

   TALBOT: 4B: N Greenwood (13) R Potter (18) 41.

   TARRAWINGEE: Stableford: A Simmons (32) 32.

   THE DUNES: Stableford: S Palling (23) 40. A: K Waugh (6) 36. B: R Boyle (14) 39. C: L Difede (24) 36. Women 2B agg: J Simon (18) M Sherman (25) 7 down.

   THE HERITAGE: Stableford Henley A: P Bell (8) 45. B: G Robertson (12) 38. C: G Lay (34) 42. St John: A Morabito (5) 38. W: A Okumura (22) 35.

   THE NATIONAL: Stableford Ocean: C Homberger (34) 40. Old: P Adler (13) 42. Moonah: G Webster (9) 41. Long Island: N Derose (11) 40.

   THE SANDS TORQUAY: Par A: J Wahba (11) 2 up cb. B: R Hyett (32) 5 up. W: L Turner (17) 2 up cb.

   THIRTEENTH BEACH: Par A: B Bartley (8) 4 up. B: P Matulich (9) 4 up. C: M Sewell (17) 6 up. W: K Biddle (3) 2 up.

   TIRHATUAN: 4B: T Boersma (20) S Burridge (23) 47.

   TOCUMWAL: Stableford A: M Conway (9) 36. B: J Gradie (22) 38. W A: K Conrad (15) 33. B: E Muir (45) 41.

   TORQUAY: Stableford A: D Stephens (8) 37. B: J Cairns (18) 37. Black A: J Laidlaw (10) 36. B: G Lamont (12) 35. W: A Joyce (21) 38. Resort: R Ball (18) 33.

   TRAFALGAR: Ambrose: R Cook P Trickett M Robinson A Watson (7-3/4) 56-1/4.

   TRARALGON: Stableford A: B Fromberg (9) 39. B: G Hastie (12) 39. C: D Canning (20) 42. D: S Brooks (22) 40.

   TRENTHAM: Stableford: I Cornthwaite (27) 40. Women Par: M Campbell (16) 4 down.

   VICTORIA: Cup: S Hunter bt D Swann 1 up. Stableford A: E Schrader (10) 39. B: C Brophy (12) 33 cb. C: D Picken (18) 38. White: J Keipert (30) 36. W: K Vandertop (10) 33.

   WANGARATTA: Stroke A/Medal: D Kerwin (8) 67. B: D Nelson (18) 75.

   WARBURTON: Medley Team: S Campbell (10) R Gilmore (11) D Hack (9) M Murphy (10) 113.

   WARRACKNABEAL: Mxd Pinehurst: B Koschitzke D Barling (8-1/4) 65-3/4. Stableford: R Laycock (8) 39.

   WARRAGUL: 4B: I Decker (19) V Walkinshaw (16) 11 up cb.

   WARRNAMBOOL: Stableford A: B Prescott (3) 40. B: B Morgan (18) 38. C: T Howard (24) 38. W: D Goodall (22) 33.

   WATERFORD VALLEY: Stableford A: S Curtis (12) 37. B: W Cochrane (15) 42. C: P Hanekom (27) 33.

   WAVERLEY: Par A: P Matthews (7) 4 up. B: P Read (14) 7 up. C: P MacLeod (19) 3 up.

   WERRIBEE PARK: 4B: A McMillan (10) M Callen (4) 45.

   WHITTLESEA: Stroke/Medal A: M Gates (8) 71. B: P Rogers (14) 72. C: M Hussey (24) 79.

   WINCHELSEA: Trophy: D Waterfall (28) 37.

   WONTHAGGI: Stableford A: T Sorrell (8) 42. B: A Geyer (14) 39. C: J Brann (21) 42.

   WOODLANDS: Stableford A: M Doutch (3) 41. B: A Baker (11) 43. C: R Hartland (16) 42. W: B Hill (4) 35.

   WOORAYL: Stableford A: A Turner (12) 42. B: N Herald (17) 35. C: J Bulge (27) 38.

   YALLOURN: Medal: PJ Brown (4) 70. Scr: PJ Brown 74.

   YARRA PARK: Trophy: S Jarvis (13) 5 up.

   YARRA VALLEY: Stroke A/Medal: S Robertson (12) 67. B: R Schiavello (26) 71.

   YARRA VIEW: Stableford A: D Fruci (16) 39. B: P Nardella (19) 45.

   YARRA YARRA: Stableford A: T Fraser (10) 36. B: M Morrison (12) 36. C: S Vohmann (17) 35. D: B Quist (22) 42. W: C Tan (scr) 31. Yellow: G O'Neill (33) 36.

   YARRAM: 4B: J Foat (11) C Coulthard (18) 44. Women Par: S Denovan (16) 1 down.

   YARRAWONGA MULWALA: Stableford Lake A: C Boers (11) 41. B: M Stanley (27) 43. Murray: S Crowley (17) 38. Women A: A Buckley (13) 36 cb. B: M Old (30) 35.

   YERING MEADOWS: Foursome: C Bakken A Morris (4) 76. Stableford Nursery: D Wood (16) 43. W: C Brooks (21) 29.




October is Golf Month. Share the golf bug to win the ultimate golf bug adventure to Barnbougle, Cape Wickham and Ocean Dunes courtesy of Air Adventure Golf Tours.


Head to www.golfmonth.com.au for more details.

19 October 2017
#22: Tiger, Snake and the Shark. Read more
16 October 2017
Entries are now open for the 2017 Men's & Women's Port Phillip Open Amateur (Inc. Victorian Amateur Qualifying Rounds). Read more
19 October 2017
BROADFORD: Men: Stableford White: L McDonald (15) 42. G Hanson (6) 41. Women: Stroke: C'ship: A: A Hackett (15) 87. B: S O'Connor (20) 71. C: Y ... Read more
MyGolf
Golf Victoria