Victorian club golf results - Saturday

 

   ALEXANDRA: Men: Stroke C'ship: White: A: W Haggis (7) 66. B: J Greatorex (17) 67. C: G Davey (22) 68. Women: Stroke: M Fahey (19) 79.

   ALTONA LAKES: Men: Stableford: A: S Taukilo (13) 39. B: G Dunne (19) 41. C: A Zurko (28) 41. Women: C Patrick (19) 38 cb.

   ANGLESEA: Men: Stroke: A: W Pipe (12) 70. B: R Young (16) 68. C: R Heathcote (23) 69. Women: M Funder (28) 78.

   BACCHUS MARSH: Stroke: C'ship: A: M Mc Gonegal (4) 70. B: C Lesko (13) 67. C: J Martin (18) 69.

   BACCHUS MARSH WEST: Men: Stroke: B: M McLeod (19) 67. A: D Spinner (9) 73. C: B Fordyce (26) 72. Women: M MacDonLd (25) 73.

   BARHAM: Men: Stroke: A: S Fullerton (11) 71. B: L Sebastian (18) 70. C: K Cunningham (23) 69. Women: Stableford: A: A Corbett (23) 35.

   BENDIGO: Men: Stroke: A: D Buttolph (11) 71. B: K Harrison (17) 69. C: J Dennett (28) 71.

   BERWICK MONTUNA: Men: Stroke: A: C Jamieson (11) 67. B: R Riggio (13) 62. C: F Hall (35) 62. Women: R Johnson (31) 69.

   BOX HILL: Mxd: Stroke: A: K Parker (11) 70. B: N Kavanagh (15) 67. C: G Goodwin (19) 64. D: D Nurray (32) 69.

   BRIGHT: Men: Stroke: A: J Boruch (12) 71. B: J O'Shea (19) 70. Women: A: R McGrath (18) 71.

   BRIGHTON: Men: Stableford: A: B Munro (11) 40. B: S Hookway (17) 40 cb. C: T Golias (27) 39. Women: M Goddard (21) 39.

   BUNINYONG: Men: Stroke: A: S Mills (7) 67. B: K Carpenter (16) 72. C: L Leehane (22) 68.

   CARDINIA BEACON HILLS: Stableford A: L Fielder (8) 41. B: B Hampson (13) 41 cb. C: J Nowak (20) 42. Open Stroke: T Steward (The Dunes) 71. Hcp: B Vigilante (8) 70.

   CARRINGTON PARK at Eagle Ridge: Mxd: Stroke: Foursome: J Kelly (30) S Norrey (6) 72. Men: Stableford White: F Marshall (36) 43.

   CASTLEMAINE: Men: Stroke: Foursome C'ship: A Scr: N Domanski L Callaway (7) 115. Hcp: L Prendergast (8) J Prendergast (4) 110.

   CENTENARY PARK: Men: Stableford Black: D Barber (15) 44.

   CERBERUS: Men: Stroke: A: S Drummond (3) 70. B: J Smedile (16) 70 cb. C: S Norton (36) 69. Women: M Binney (37) 69.

   CHALAMBAR ARARAT: Stroke: A: A Williamson (12) 68. B: B Smart (18) 68.

   CHELTENHAM: Men: Stableford: A: J Martin (15) 36. B: R Crowhurst (17) 40.

   CHURCHILL & MONASH: Men: Stroke: A: G Beyer (8) 73. B: T Sterrick (18) 71. C: M Soppe (30) 72. A Scr: T O'Rielly (5) 80.

   CHURCHILL WAVERLEY: Men: Stableford: Waverley: A: K Htwe (7) 40. B: C Carroll (18) 37. C: M McKenzie (26) 39.

   CLIFTON SPRINGS: Women: Stroke: Ambrose: D Tellefson (20) G Lucas (13) K Behan (19) U Turner (33) 68.

   COBRAM BAROOGA: Men: Stroke: Medal Nov: A: T Lisson (10) 71. A Scr: C Tomlinson (+4) 74. B/Medal: R Wallace (16) 67. B Scr: R Findlay (13) 85. C: T Monahan (30) 72. Women: A: M Wallace (19) 74 cb.

   COHUNA: Men: Stroke: K Conley (10) 72. Women: Stableford: B Wood (33) 32.

   COMMONWEALTH: Men: Stroke: Medal Oct: A: R Cahill (scr) 78 to playoff. Medal Nov: A: T Martin (11) 71 cb. B: R Murray (15) 74 cb. C: S Davies (26) 73.

   CRANBOURNE: Men: Stableford: A: M Wootton (8) 43. B: L Kausman (17) 40. C: R Winestone (25) 41.

   CREEKSIDE: Men: Stableford: A: P Skalak (14) 41. B: D Booth (21) 40. C: A Cook (44) 44. Women: R Morrisson (30) 38.

   CURLEWIS: Men: Stableford: M Meagher (24) 36. Women: Par: P Malloch (17) 1 up.

   DEVILBEND: Stableford: L Bateman (27) 45. A: T Webb (9) 41. B: I Shaw (18) 42. C: M Beeston (29) 41.

   EAST MALVERN: Medley: Par Trophy: White: A: M Mortimer (8) 4 up cb. B: G Stewart (21) 7 up cb. Men: Stroke Matchplay: P Schultze bt W Gale 4-2.

   EASTERN SWARD: Men: Stableford: 4B: C Brack (17) G Boyd (23) 48.

   EASTWOOD: Men: Stroke: Medal Nov: S Rickard (15) 6. A: T Bain (5) 70. B: S Rickard (15) 66. C: G Treverton (21) 73 cb.

   EILDON: Mxd: Stroke C'ship: White: A: D Malley (10) 81. B: R Haack (18) 88. C: J Carr (28) 99.

   EUROA: Men: Stroke: A: C Roper (2) 72. B: P Ellis (17) 71. C: P Squires (20) 72. Women: Div 1: F Edwards (18) 69. Div 2: D Arnold (34) 70.

   FINLEY: Men: Stroke: Medal Nov: I Armer 78. A: M Piggin (17) 70. B: D Pyke (20) 69. Women: Medal Nov: K White 93. K Klemke (22) 74.

   FOREST HILLS: Men: Stroke: Medal: A: M Dousett (13) 63. B: B Rodgers (19) 62.

   FOSTER: Men: Stroke: C'ship: A Scr: J Freeman 76. B Scr: O Kindellan 84. C Scr: C Pulham 96.

   GARDINERS RUN: Men: Stroke: A: B Johnston (9) 70. B: S Serci (14) 71. C: N Evans (20) 70 cb.

   GARFIELD: Men: Stroke: A: I Hopper (10) 64. B: J Blair (17) 63. C: G Vitiritti (Snr) (26) 68. Women: G Franklin (31) 66.

   GISBORNE: Men: Stroke: Medal Nov: A: G Pearce (2) 66. B: A Delavay (17) 69 cb. C: G Makohon (18) 69. Women: A: M Stoettrup (11) 74.

   GLEN WAVERLEY: Men: Stroke: A: A Ludekens (16) 62. B: R Sutianto (28) 63. Women: Stableford: B Moloney (39) 31.

   GOONAWARRA: Men: Stroke Black: A: T Williams (10) 71. B: B Archer (13) 69. C: D Baldassarro (24) 69. Women: Stroke: A: K Boag (22) 74. B: C Price (33) 79. Men: Stableford White: A: K Boag (22) 74. B: C Price (33) 79. A: P Dawson (20) 37.

   GREEN ACRES: Men: Stroke: A: D Mole (8) 67. B: R Gianoli (18) 68. C: I Ridge (26) 70. D Mole (8) 67.

   HIDDEN VALLEY: Stroke Black: A: P Barnes (7) 75. B: S Herman (11) 74. C: S Farley (22) 75.

   HILLTOP TATURA: Men: Stroke: 4B: B Miller (11) J Webber (23) 61.

   HORSHAM: Men: Par: A: J McDonald (11) 4 up. B: I McNee (14) 1 up cb. C: D McCrae (22) 4 up. Women: T Hobbs (13) 1 up cb.

   HOWLONG: Men: Stableford: A: W Reitenbach (15) 40. B: D Stevens (16) 43. C: C McKenzie (24) 42.

   HUNTINGDALE: Stroke A: M Sturt (3) 72. B: R Whelan (11) 72. B: M Ma (19) 70. Trophy: M Ma (19) 143. Jnr c'ship: K Vogels 151. Hcp: K Vogels (3) 145. Stableford: C Witchell (5) 35.

   IVANHOE: Men: Stableford: W Bettiol (7) 42. B: B Rowley (19) 39. C: G RAFTERY (29) 35 cb.

   JUBILEE WANGARATTA: Women: Stroke White: L Stone (21) 80. Medal of Medalists: B McDonald (14) 75.

   KENSINGTON HEATH: Stableford A: B Kirchner (6) 37 cb. B: A Catchlove (14) 38.

   KERANG: Men: Stableford: G Teasdale (12) 39 cb. G Teasdale (12) 39 cb. Women: M Dillon (10) 35.

   KEW: Men: Stableford: S Hillier (15) 41. Stroke: A: B Watty (11) 70 cb. B: P O'Malley (14) 71. C: T Cesarello (29) 65. Women: Stableford: K Perryman (17) 32.

   KEYSBOROUGH: Men: Par: A: G Holt (11) 3 up. B: P Crook (18) 3 up. C: C White (23) 4 up. Women: P Romberg (12) sq.

   KILMORE: Men: Stroke: C'ship: A: G Titterton (12) 69. B: G Carr (24) 65. A: G Titterton (12) 69. B: G Carr (24) 65.

   KINGSTON HEATH: Men: Stableford: A: B Kirchner (6) 37 cb. B: A Catchlove (14) 38.

   KOORINGAL: Men: Stableford: A: W Bailey (4) 37. B: B Sproule (10) 38 cb. C: B Szigeti (16) 39. D: G Comport (19) 38. Women: A: V Bartlett (16) 33.

   KYABRAM PARKLAND: Men: Stableford: 4B Agg: L Tatterson (23) J Bauerle (15) 76. Women: M Trimby (18) K Bell (17) 77.

   KYABRAM VALLEY VIEW: Men: Stableford: K Bauerle (14) 39. L Hall (21) 39. Women: J Johnston (22) 38.

   LAKES ENTRANCE: Women: Stableford: A: V Crow (33) 41. Men: Stableford White: A: T Martin (13) 40. B: D Kramme (18) 41. C: G Beilby (28) 45.

   LAKESIDE at Albert Park: Men: Stroke: Trophy: A: B Kyne (6) 68. B: T Walker (15) 60. C: S Greco (20) 65. Women: Stroke Yellow: T Hodson (28) 73. Mxd: Stroke: Captains Trophy: T Walker (15) 136.

   LATROBE: Stroke A: R Presutti (11) 66. B: K Cheung (14) 66. C: L Burton (23) 68.

   LEONGATHA: Men: Stroke 36-hole: Black: Div 1 Scr: M Boulton (+1) 148. D Parish (+1) 149.

   LONSDALE: Men: Stroke: Cup: A: B Holland (12) 64. B: J Scanlon (21) 63. C: R Pennant (24) 69. Women: L Coutie (22) 71. U Cole (28) 72.

   MAFFRA: Men: Stroke: G Reynolds (15) 66. A Connolly (16) 67. Women: C McMillan (29) 69.

   MALLACOOTA: Men: Stableford: T Nolan (24) 37.

   MANSFIELD: Men: Stableford White: L Harcus (23) 41. Women: M Cumming (18) 34.

   MARYBOROUGH: Matchplay: G Reed D Baker bt T Hooper H Glasgow 3-2. Par A: A Long (9) 2 up cb. B: H Patullo (16) 1 up. C: G Proctor (24) sq cb. Women Stableford A: W Carmody (22) 32 cb. B: D Perry (24) 31.

   MEENIYAN: Men: Stableford White: W Reilly (29) 36 cb.

   MELBOURNE AIRPORT: Men: Stroke: C'ship: A: C Morris (7) 67. B: L Demasi (19) 69. C: P Carr (26) 68.

   MELTON VALLEY: Men: Stableford: A: S Aquilina (9) 40. B: J Telai (12) 40. C: K Beardsley (18) 39. D: B Lloyd (34) 39. Women: M Craig (25) 37.

   METROPOLITAN: Par A: J Smith (6) 1 up. B: S Wallace-Smith (16) 6 up. C: J Nathar (20) 3 up. Red tee: B Davey (27) 2 up. W: J Broad (29) 3 up. Trophy: P Kenny (7) 3 down.

   MIRBOO NORTH: Men: Stroke: A: J Kidd (13) 66. B: P Garlick (35) 70. J Kus 68. S BIckerton 39. J Hughes 69. G Shandley 69.

   MOE: Men: Stroke: A: A DeVent (7) 68. B: S Borg (14) 70. C: M Jackson (25) 69. Scr: A Bassman (0) 75.

   MOONAH LINKS: Men: Stroke: Medal: A: D Tracy (12) 76. B: R Barry (17) 72. Women: Medal: R Moore (25) 72. Mxd: T Weatherill (6) 82. Women: Medal of Medalists: R Moore (25) 72.

   MOOROOPNA: Men: Stroke Medal Nov: White: A/Medal: B Haywood (11) 67. B: M Nardella (18) 67. C: T Ash (33) 69. Women: Stroke: F Johnson (18) 69.

   MORNINGTON: Men: Stroke: C'ship: A: G Cheasley (5) 67. B: P Alison (13) 67. C: P Large (29) 67.

   MORTLAKE: Men: Stableford White: B Ryan (22) 39.

   MT MARTHA: Men: Stableford: Trophy: B Sneddon (25) 46. Women: R Brake (28) 40.

   MURRAY DOWNS: Stroke A: F Fletcher (8) 72. B: G Frame (12) 72. C: T Miceli (20) 70. D: I Runciman (22) 72. Women Medal: G Hinton (21) 68. Women Stableford: J Krahnert (28) 36.

   MYRTLEFORD: Medley: Stroke: C Fraser (22) 90/68.

   NEANGAR PARK: Men: Stroke: C'ship: A: T Pool (7) 75/68 cb. B: P Jenkins (10) 77/67. C: W Emerson (19) 86/67. D: R McMaster (25) 93/68. A: E Barclay (2) 219. B: TBA . C: K Roberts (14) 256. D: B Stonehouse (21) 273. TBA . J Miles (2) 223.

   NORTHERN: Men: Stroke: A: R Imeri (7) 69 cb. B: I Norvelis (16) 68. C: N Bratanata (27) 56.

   NUMURKAH: Men: Stableford White: A: B Pruden (15) 42. B: K Collins (23) 38. Div 1: H Schmedje (16) 35.

   OAKLEIGH: Women: Stroke C'ship: Black: W Hastie (26) 54.

   OLINDA: Stroke: M Wiltshire (10) 65. Scr: M Wiltshire 75.

   PAKENHAM: Mxd: Stroke: C'ship: A: J McQualter (4) 70. B: W Knudsen (13) 83. C: A Kemsley (26) 98.

   PAMBULA MERIMBULA: Women: Stableford: C Ramsay (9) 34. Men: Stroke: A: R Smith (5) 70. B: B Gaunson (19) 70. C: S Harrison (21) 70.

   PATTERSON RIVER: Men: Stableford: A: M Edwards (5) 40. B: D Curry (14) 39. C: M Keating (25) 38. Women: M Treling (23) 34.

   PHILLIP ISLAND: Men: Stroke: A: R Haydon (12) 70. B: A Johns (14) 68. C: J Maglica (29) 70. Women: Stableford: L Brown (31) 41.

   PORT FAIRY: Medley: Stroke: A: G King (8) 68. B: W Jenkins (14) 69. C: A Kelson (24) 71 cb. L Creek (20) 67.

   PORTARLINGTON: Women: Stableford: H Barry (30) 42. M Menzel (30) 41. A Royal (21) 39. Men: Stableford Black: A: D Mikelsons (11) 40. B: J Bennett (13) 38 cb. C: J Cosford (20) 43. D: G Slater (25) 40.

   PORTLAND: Men: Stroke: A: G Jensz (11) 69. B: J Thomas (18) 71. C: N Smith (26) 71. Women: J Errey (22) 67.

   PORTSEA: Men: Stroke: Medal Nov: A: G Cooper (8) 68. B: P Jay (10) 69. C: P Sheffield (20) 71. Women: S Addison (20) 69.

   QUEENSCLIFF: Men: Par: P Mastin (13) 1 up. A Batson (21) 4 up.

   RACV HEALESVILLE: Mxd: Stableford: P Gebert (18) 42.

   RICH RIVER: Women: Stableford: West: L James (17) 35.

   RINGWOOD: Men: Stableford: A: H Roberts (10) 41. B: B Szalkai (16) 42. A: A Pekkarinen (27) 42. Women: J Sheehan 39. Men: Hole in one: B Condon at 16th.

   RIVERSDALE: 4B: P Hamilton (11) D Cox (10) 12 up cb.

   ROMSEY: Men: Stroke: C'ship: A: L Gaunt (4) 249. B: S Abdel-Sayed (19) 305. T Freeman (24) 98/74.

   ROSANNA: Mxd: Stableford: A: R Harper (9) 38 cb. B: A Southwell (12) 38 cb. C: A Leong (23) 45. A: R Harper (9) 38 cb. A Southwell (12) 38 cb. A Leong (23) 45.

   ROSEBUD PARK: Men: Stroke: Medal Nov: B Fry (21) 65. Scr: D De Clario 78. Women: Par: B: S McCall (21) 3 up. C: P Toan (27) 2 up.

   ROSSDALE: Men: Stableford: A: P Leahy (12) 39 cb. B: K Frost (18) 42. C: E Lawrey (30) 44. Women: G Thorne (18) 35.

   ROYAL MELBOURNE: Trophy: T Reed (24) 3 up. Cup W: C Stenniken (23) 4 up. A Johnston (16) 2 up. Par East: O Hegarty (16) 2 up. W: A Hall (26) 2 up.

   SAFETY BEACH: Men: Stableford: Irish Team: C Whittigham R Cleary A Thompson D Thompson 130.

   SALE: Men: Stroke: A: M Ballinger (34) 39. A Scr: R Donaldson (0) 68. B Scr: S Brady (17) 86.

   SANCTUARY LAKES: Men: Stroke A: M Hunt (8) 71 cb. B: A Dorricott (10) 67. C: K O'Rourke (27) 74 cb. Scr: I Muftarov 69.

   SANDHURST: Stroke North A: J Ralph (4) 70. B: M Simmons (8) 74. F Rossi (15) 71. D: D Esler (28) 78. Jnr: B Reedy (5) 71. Stableford: P Jackway (19) 33. Stableford Champions: R Marsland (12) 34. Women A: B Reedy (5) 71. B: J Noseda (21) 76. C: D Ellery (31) 83.

   SANDRINGHAM: Mxd: Par: A: J Branagh (10) 5 up. B: D Waters (15) 4 up cb. C: P Ramsden (32) 6 up.

   SORRENTO: Women: Stableford: J Wallace (21) 39. Men: A: M Johnson (8) 40. B: R Cornall (25) 39. B: R Cornall (25) 39.

   SOUTH PINES: Men: Stableford Shield: White: P Mackey (24) 44. Div 1: C Edwards (12) 38 cb. Div 2: N Williams (42) 42 cb.

   SOUTHERN: Stableford Div 1: A Wright (11) 40. Div 2: B Willersdorf (16) 40. Div 3: M Law (20) 41.

   SPRING PARK: Mxd: Stableford: T Davies (29) 37.

   SPRING VALLEY: Men: Stroke: A: L Skantzos (6) 69. B: R McDowell (17) 66. A: L Kunc (13) 67. B: B Ryan (19) 68. A: L Kunc (13) 67. B: B Ryan (19) 68.

   ST ANDREWS BEACH: Stableford: K Hayward (9) 38.

   STRATHALLAN: Men: Stableford: B Bird (20) 40. A: M Southurst (16) 34. B: P Roberts (21) 37 cb. C: S Pollard (22) 39.

   SUNSHINE: Men: Stroke: A: P Dhody (7) 69. B: N Jones (17) 67. C: L Chard (24) 70. Women: L Goddard (9) 74.

   Terang: Men: Stableford: A: C Coolahan (14) 38. A: C Coolahan (14) 38 cb. B: G Beasley (36) 37 cb.

   THE DUNES: Mxd: Stableford: The Cups: A: J Farmer (21) 19. B: J Kelly (31) 24. Women: The Dunes: A: L Cliffe (22) 39. B: L Whyte (25) 37. Men: A: M Hunter (10) 39. B: C Leach (13) 34. C: D Brown (24) 46.

   THE HERITAGE: Men: Stroke C'ship: Henley: Gold: A: C Marx (5) 68. Stroke: B: C Simari (13) 73. C: G McEwen (23) 73. Stableford: St John: A: R Cortese (3) 35. B: P Valerio (14) 33. C: D Deltondo (23) 30 cb.

   THE NATIONAL: Medley: Stroke: Long Island: B Boyle (12) 70.

   THE SANDS TORQUAY: Par A: G Saunders (12) 3 up cb. B: D Chester (21) 1 up cb. Women: M Juniper (35) 2 up.

   TIRHATUAN: Men: Stroke: Medal Nov: A/Medal: L Jaffe (15) 64. B: R Barrie (16) 68. Women: Medal: M Tempest (26) 77.

   TOCUMWAL: Men: Par: A: C Holsworth (12) 5 up. B: R Clarke (14) 2 up. C: K Morey (21) 4 up. Women: A: J Hills (16) 5 up. B: D Dungan (33) 3 up.

   TORQUAY: Men: Stableford: A: P Walters (1) 39. B: S Litaize (16) 43. C: B Ditchburn (21) 44. Resort: K McDonald (36) 42. Women: W Paterson (21) 37. Men: Visitor: D Moulder (16) 41.

   TRAFALGAR: Men: Stroke A: R Borg (6) 71 cb. B: G Donohue (17) 68. C: J Robinson (28) 71.

   TRARALGON: Stableford: A: J Murdoch (8) 42. B: G Bland (12) 40. C: C Robertson (17) 41. D: D Campbell (24) 45. Women: S Richardson (28) 37.

   TRENTHAM: Men: Stableford: A: M Walket (8) 38. B: C Livingstone (25) 36.

   VICTORIA: Stableford A: F Chamberlain (10) 36. B: B Taylor (15) 36. C: J Marchese (20) 40. White: P Williamson (28) 32. Women Par/Trophy: A McGorrery (16) 1 up.

   WANGARATTA: Men: Stroke: A: D Campagna (9) 40. B: D Ryan (18) 43.

   WARRNAMBOOL: Stroke: A/Medal: T Saunders (7) 68. B: S Astbury (13) 66.

   WATERFORD VALLEY: Men: Par: A: P Forsyth (11) 4 up. B: B Farrelly (16) 3 up. C: M Kret (20) sq.

   WERRIBEE PARK: Men: Stroke: A: R Tindall (8) 70. B: D Chang (13) 70. C: B Chalmers (16) 68. D: B Carrington (20) 68.

   WHITTLESEA: Mxd: Stroke: A Scr: R Kayll (2) 76. A: P Thorpe (7) 70. B Scr: V Richards (12) 83. B: B Walker (17) 67. C Scr: D Eyre (19) 85. C: D Eyre (19) 66.

   WODONGA: Men: Stableford: A: M Crothers (9) 37. B: M McCrohan (13) 40. C: B Stevens (18) 42.

   WOODEND: Men: Stroke: G Richardson (13) 61.

   WOODLANDS: Stableford A: T Molinaro (7) 36 cb. B: P McLean (12) 36 cb. C: R Hartland (14) 37. W: K O'Brien (27) 41.

   YARRA VALLEY: Men: Stableford: D Padayachee (33) 38.

   YARRA VIEW: Men: Stroke White: A: L Vigenser (11) 72. B: M Harris (31) 71. Stroke: C'ship: A: I Stubbings (7) 0. A Scr: I Stubbings 237. B: P Mitchell (25) -6.

   YARRA YARRA: Stroke A: M Amor-Smith (6) 69. B: B Fairley (11) 69. C: P Groves (17) 73. D: P Brand (30) 68. Jnr champion: S Murton-Cooper 149. Snr champion: D Bedwell 163.

   YARRAWONGA MULWALA: Men: Stableford Murray: Yellow: A: D Crossley (8) 39. B: D Ampfea (16) 41 cb. Lake: A: F Warren (15) 40. B: B Fielder (22) 39. Hole in one: F Warren at 7th. Women: Stableford: A: D Mahlstedt (21) 36. B: L Thomson (29) 36.

   YERING MEADOWS: Stableford: Nursery: B Grund (15) 38. Stableford White: B Bromham (24) 36. Stableford: Valley: M Vines (30) 34. S O'Bryan (9) 39.

17 January 2018
Applications for 2018 VIS and Golf Victoria Elite Player Golf Programs are now open. Read more
17 January 2018
Follow the Australian Amateur Championship, presented by Swinging Skirts, live from Wanneroo and Lake Karrinyup in Perth. Read more
17 January 2018
EASTWOOD: Women: Par: A: A Holmes (17) 1 up. B: J Luck (25) 1 up. C: J Knowles (28) 1 up. Yellow: R Boxshall (28) 3 up. Read more
MyGolf
Golf Victoria