Victorian club golf results - Saturday

 

   ALTONA LAKES: Mxd: Stableford: J Carvalho (17) 39 cb.

   AMSTEL: Stableford: Ranfurlie: A: C Curtain (11) 41. B: G Connell (14) 36 cb. C: F Hogan (17) 36 cb.

   ANGLESEA: Mxd: Stableford: A: C Russell (14) 38. B: J Smart (17) 43. C: M Preston (25) 39 cb. Women: V Brenner (15) 37.

   AXEDALE: Stableford: A: S Lee (12) 39. B: W Pollock (18) 46. C: R Perkins (42) 42. Women: A Young (28) 37.

   BACCHUS MARSH: Par: A: G Little (4) 3 up. B: G Rozycki (11) 3 up. C: N Harty (24) 7 up. Women: C Sutherland (19) 1 up.

   BACCHUS MARSH WEST: Stableford: A: M Crawford (12) 42. B: B Nowell (22) 44.

   BAIRNSDALE: Men: Stroke: A: G Gibson (14) 70. B: P Neilson (17) 67.

   BALLAN: Mxd: Stroke Ambrose: A: A Moore A Sanders I Godkin (6) 51. B: G Heering B Sims J Muhlhan (11) 51. Scr: D Toohey S Tudor T Murphy 56.

   BARHAM: Stableford: A: S Wall (13) 40. B: B Venn (19) 42. Women: C Letheby (25) 33.

   BARWON HEADS: Women: Stableford: L Cotton (33) 38.

   Belvoir Park: Stroke: A: G Revell (10) 67. B: K Morrison (13) 65. C: G Annand (25) 66. Medal of Medallists: G Revell. Women: Par: B Fitzpatrick (28) 1 down.

   BENALLA: Stableford: 4B: B Hollins (16) I Wise (9) 46. Women: L Morgan (19) S Oakley (18) 44.

   BENDIGO: Mxd: 4B: S Turner (22) K McCuskey (30) 48.

   BERWICK MONTUNA: Stableford: A: D Birchall (9) 40. B: A Chaplin (19) 42. C: B Giesen (32) 44. Women: L Grimwood (45) 39.

   BOX HILL: Mxd: 4B: J Alvey (23) T Stancombe (17) 50. Indiv: J Hurren (19) 42.

   BRIGHT: Women: Stableford: B Fitzgerald (18) 38.

   CAMPERDOWN: Stableford A: K Baker (13) 41 cb. B: J O'Donohue (27) 44.

   CARDINIA BEACONHILLS: Par: 4B: R Leake (26) G DeHoogd (27) 10 up.

   CARRINGTON PARK at Eagle Ridge: Stableford: 4B: G Buntine (26) G Plant (31) 44.

   CASTLEMAINE: Stableford: A: L Prendergast (7) 38. B: A Cotton (29) 37.

   CENTENARY PARK: Stableford: A: S Donald (3) 40. B: T Nunn (29) 40 cb.

   CERBERUS: Medley: Stroke: A: N Sigge (9) 72. B: C Dowd (16) 66. C: B Lobascher (22) 67. Div 1: T Sigge (34) 74.

   CHALAMBAR ARARAT: Stableford: A: D Dunford (11) 37. B: C Vearing (15) 39. C: L Gason (26) 42.

   CHURCHILL WAVERLEY: Mxd: Stableford: Waverley: A: C Quinn (8) 39 cb. B: S McCann (14) 42. C: R Redman (25) 41. Stroke: C'ship: A: I Logan 309. B: D Retalick 364. C: M Singh 379. Ambrose: Churchill Park: S Kwon (5) R Chandar (9) R Karan (16) L Folino (9) 53.125.

   CLIFTON SPRINGS: Par: A: J Daglas (4) 2 up. B: J Keay (12) sq. C: B Powell (19) 5 up. D: G Hutchins (23) 4 up. Women: A: V Hedley (27) sq. B: M Edwards (45) sq.

   COBDEN: Mxd: Stableford: C Horan (13) 38. Women: W Bernhardt (23) 36.

   COBRAM BAROOGA: Par: A: M McLeod (4) 3 up cb. B: N Milligan (17) 2 up cb. Par White: C: D Lacey (25) 2 up cb. Women: Par: M Sadler (8) 1 up.

   COHUNA: Stableford: J Power (9) 42. Women: W Horridge (22) 34.

   COLAC: Men: Stableford: A: P Mac Donald (9) 38. B: R McDonald (17) 38.

   COMMONWEALTH: Stableford A: B Kelly (11) 37. B: R Murray (14) 38. C: J Storey (25) 39 cb. Women: M Naughton (18) 33.

   COROWA: Stableford: S Carrick (5) 40. Women: K Bailey (21) 36.

   CRAIGIEBURN WILLMOTT: Mxd: Stroke Ambrose: P Martin M Kowalski L Kowalski R Martin (10.1) 52.875.

   CRANBOURNE: Stableford: A: P Janovic (12) 37 cb. B: L Kausman (18) 44. C: M Dubs (23) 38.

   DENILIQUIN: Stableford: A: L Campbell (11) 38. B: J Penna (16) 37. C: K Campbell (32) 39.

   DEVILBEND: Stableford: M Nicklen (22) 42. A: M Sharratt (7) 40. B: D Hunt (19) 41. C: J Chalmers (30) 39.

   DROUIN: Par: A: D Bibby (12) 5 up. B: G Burns (17) 5 up. C: S Davidson (23) 3 up. Women: A: M Ford (28) sq.

   EAST MALVERN: Medley: 4B: M Rossborough (8) G Coventry (20) 49.

   EASTERN: Mxd: Stroke: Ambrose: South: F Jones M Algie P Menz P Harmer 60.25.

   EASTERN SWARD: Stroke: Ambrose: B McNulty (23) G Kendall (25) T Hawksworth (27) 37.5. Mxd: Grandmothers Trophy: J Riordan (8) K Thomas (11) 48.25.

   EASTWOOD: Stableford: A: B Nagel (11) 39. B: P Quin (18) 41. C: D Lazenby (21) 40 cb.

   EUROA: Stroke: A: B Wright (9) 72. B: B Rule (25) 68. Women: A: F Edwards (18) 71. B: B Jungwirth (30) 70.

   FINLEY: Medley: Stableford: L Caldwell (Yepoon 20) 42.

   FLINDERS: Par: A: A Morley (5) 2 up. B: M Callander (16) sq. C: W Milenkovic (28) 3 up. Women: D Cairns (23) 1 down cb.

   FOSTER: Mxd: Stroke: Ambrose: B Warren (10) S Barwick (16) P Furborough (5) 55.85.

   GARDINERS RUN: Mxd: Stableford A: M Anthony (0) 40. B: H Cruickshank (12) 38. C: R Seddon (17) 38. Women A: J Armstrong (6) 37. B: R Ochiltree (11) 36. C: M Miles (35) 35 cb.

   GARFIELD: Stableford: A: P Mc Neish (7) 40 cb. B: J Tonso (18) 39. C: E Harvie (25) 42. Women: B Clark (17) 36. 4B Agg: T Baharis M Baharis 73.

   GLEN WAVERLEY: Stableford: C Dickie (34) 41.

   GOONAWARRA: Mxd: Stableford: 4B: Div 1: J Webb-Langton (26) 49. Div 2: C Cowley-Loten (29) 45 cb.

   GREEN ACRES: Medley: Stableford: A: I McInally (9) 41. B: L Rimes (16) 38 cb. C: P Seccull (22) 42.

   GROWLING FROG: Stableford: A: L Audley (5) 38. B: D Lumb (15) 35. C: N Dugdale (23) 45. D: J Cooper (21) 37.

   HAMILTON: Men: Par: A: J Warden (12) 4 up. B: M Crowe (19) 4 up. Women: D Raymond (18) 1 up.

   HEIDELBERG: Stableford: A: C George (9) 43. B: J McCormack (15) 39 cb. C: R McEvoy (30) 42.

   HEYFIELD: Men: Par: S Morris (13) 5 up.

   HEYWOOD: Stroke A: N McLeod (7) 77. B: D Wilson (13) 81. Women: S Storer (18) 71.

   HIDDEN VALLEY: Stableford: S Edwards (15) 38.

   HILLTOP TATURA: Stableford: Cup: A: B Gross (15) 38. B: J Risstrom (31) 40.

   HORSHAM: Stroke: Ambrose: R Muszkieta (15) R Sleep (15) R Gillin (2) M Jakobi (5) 54.37. Women: L Jakobi (11) J Neumann (13) J Wirth (10) P Watkins (14) 60.

   HOWLONG: Stableford: A: R Saunders (13) 39 cb. B: M Walter (19) 40. C: J Foster (24) 47.

   HUNTINGDALE: Stableford A: A Mogg (12) 39. B: A Elsworth (14) 38. C: B Quinn (32) 41. Women: Stableford: R Farrell (9) 38.

   IVANHOE: Stroke A: P Morley (18) 61. B: R Knight (13) 66. C'ship: A Scr: M Gourlay 141. A: E Huynh (11) 133 cb. B: A Cox (18) 133. Women: M Voigt (22) 67. C'ship: M Voigt (22) 146.

   JUBILEE WANGARATTA: Medal A: J Moore (12) 68. 2B: M Baillie (17) 71. G Hogan (20) 71. Women: Stroke: Medal Dec: D Murphy (8) 74.

   KERANG: Stableford: D Ross (8) 42. Women: J Harry (16) 39.

   KEW: Men: Stableford: A: B Watty (9) 39 cb. B: G Watson (16) 41 cb. C: P Walker (20) 42. Women: K Perryman (16) 37 cb. Hole in one: P Lutton at 4th.

   KEYSBOROUGH: Mxd: Stroke: Ambrose: M Woods Z Stanley J Woods B Macfarlane (10.125) 54.875.

   KILMORE: Par: A: D Whitfeild (11) 3 up. B: J Handford (23) 1 up cb. Women: Stableford: J Banon (27) 37.

   KINGSTON HEATH: Stroke: Ambrose: P Paterson (16) S Treeby (+2) 61.5.

   KOORINGAL: Stableford: A: A Sutherland (8) 40. B: T Magnaye (9) 41 cb. C: D Harrison (14) 44. D: R Henriksen (24) 37. Women: A: T Grant (14) 37. Men: Cup: P McTaggart (16) 73.

   KYABRAM PARKLAND: Stroke: Pinehurst: G Gordon P Currey (13.1) 48.9. Women: B McLay L Fraser (17.20) 53.80.

   KYABRAM VALLEY VIEW: Par: A: L Casey (15) 4 up. B: J Burrows (24) 4 up. Women: H Emery (18) 3 up.

   LAKES ENTRANCE: Medley: Stroke: Ambrose: M Linford (0) R Sperring (11) M Johnson (13) J Kennedy (18) 56.75.

   LAKESIDE at Albert Park: Stableford: Trophy: A: L McIntyre (11) 38. B: E Michel (14) 47. C: B Duxbury (31) 40. Women: S Gallagher (29) 43.

   LANG LANG: Par: A: B Lovitt (4) 5 up. B: T Davis (21) 4 up. C: M Clough (29) 3 up. W: K McKenna (24) 2 up.

   LATROBE: Medley: Stableford: A: D Gorr (8) 41. B: W Ma (16) 40. C: N Carrington (27) 40.

   LEONGATHA: Stableford: A: A Sparkes (9) 40 cb. B: W Norden (20) 39. C: J Fraser (34) 40. Women: W Parker (16) 34 cb.

   LONSDALE: Stableford: A: I Warren (7) 34. B: R Mcdonald (18) 39. C: D Harris (27) 36. Women: C Maas (20) 35.

   MAFFRA: Stroke: A: G Fenton (8) 73. B/Medal: G Mann (15) 70. C: P Hunt (25) 72. Women: D Mulcahy (20) 75.

   MALLACOOTA: Stableford: G Symons (17) 42.

   MANSFIELD: Stroke: Medal: A: R Fankhauser (13) 69. B: T Rielly (21) 70. Women: Medal: R Baker (15) 73.

   MARYBOROUGH: Stableford: A: R Finch (7) 35 cb. B: M McCarthy (15) 36. C: R Cloke (25) 34 cb. Women: A: J Berry (21) 30. B: K Share (23) 35.

   MEDWAY: Stroke: Trophy: A: H Beslis (12) 68 cb. B: P Tripodi (16) 68. C: E Costa (30) 65. Medal of Medallists: E Costa (30) 65. Hole in one: J Bolwell at 17th. Women: Stroke: Trophy: J Dempsey (12) 75.

   MEENIYAN: Mxd: Stroke: Ambrose: R Batten (32) W Reilly (29) M Van Boven (20) F Peile (35) 56.5.

   MELTON VALLEY: Medley: Stroke: Ambrose: Scr: B Young H Young 65. A: R Bonnici (4) A Gardner (20) 60.

   METROPOLITAN: Par White: A: A Warren (8) 1 up. B: R Green (14) 4 up. C: J Sinclair (22) 5 up. Women: Par: D Prpich (36) 2 up. Men: B Davey (25) 2 up.

   MIRBOO NORTH: Medley: Stableford: P Garlick (35) 44. Women: D Kidd (18) 41.

   MOONAH LINKS: Par Legends: A: A Woff (12) 3 up. B: R Pegler (28) 4 up. Women: Par: G McMillan (25) 2 up.

   MOOROOPNA: Stroke: A: T Barca (14) 49. B: L Tricarico (36) 40. Women: M Jacobson (34) 47.

   MORNINGTON: Stableford White: A: G Crook (11) 42. B: P Karay (17) 43. C: T Docherty (19) 41.

   MORWELL: Stableford: A: M McNair (14) 39. B: A Pigdon (20) 41. C: E Flynn (23) 37.

   MT MACEDON: Stroke: Medal Dec: A: W Devereux (5) 66. B: A Gray (18) 66 cb. C/Medal: D Angarano (26) 64. A Scr: W Devereux 71.

   MURRAY DOWNS: Stableford: A: W Wisby (7) 37. B: C Hedwards (13) 36. C: J Graham (33) 38. Women: A: S McLellan (17) 33. B: A Crease (25) 37.

   MYRTLEFORD: Stroke: A: A Jones (10) 72. B: G Browne (28) 69. Men: Medal of Medallists: G Browne (28) 69.

   NEANGAR PARK: Stroke: A: G Campbell (12) 65. B: M Burke (18) 65 cb. C: N Collins (26) 63. Women: A: H Dobson (25) 71.

   NHILL: Stableford: J McFarlane (28) 41. A: D Scott (12) 41. B: G Morrison (22) 41.

   NUMURKAH: Stableford: L Robertson (22) 39. Women: Stableford: K Hepworth (25) 38.

   PAKENHAM: Mxd: Stableford Captain's Trophy: White: D Abeydeera (27) 40.

   PAMBULA MERIMBULA: Stableford: A: M Venables (+2) 41. B: R Coutts-Smith (15) 42. C: P Jackson (18) 42. D: R Wheatley (24) 41.

   PATTERSON RIVER: Par: A: C Oliver (11) 4 up. B: K Stewart (19) 4 up. C: C Macwhirter (21) 4 up. Women: B Kellett (19) 2 up.

   PENINSULA KINGSWOOD: Stableford Peninsula Composite: A: B Daniels (13) 36. B: N Wheeler (19) 41. C: D Reinehr (36) 46. Women: J McEwing (28) 34. Stableford Gentsome: Kingswood: S Clugston (26) R Cummins (24) D Mackie (34) F Sruk (19) 106.

   PHILLIP ISLAND: Stableford: A: I Smith (11) 42. B: P Laydon (14) 40. C: J Brown (24) 44. Women: S Meder (24) 34.

   PORTARLINGTON: Women: Stableford: J Fox (39) 41. Men: Stableford Black: A: S Olver (7) 41. A: S Olver (7) 41. B: D Wood (13) 39. C: D McNamara (19) 45. D: P Kennedy (33) 40.

   PORTLAND: Men: Stableford: Gentsome: H Baetz (13) K Baetz (10) M Hallinan (23) R Place (15) 106. Mxd: D Hein (14) N Hein (35) M Smail (12) K Smail (31) 100. Women: G Bryden (11) T Heaphy (19) T Burcher (25) S Ruis (10) 99.

   PORTSEA: Women: Stableford: J Sands (27) 35 cb. Men: Stableford Gold: D Matthews (24) 32. Stableford: A: P Jay (9) 35 cb. B: J Moore (15) 34 cb. C: G Chambers (21) 38.

   RACV HEALESVILLE: Stableford: P Arnold (27) 42 cb.

   RICH RIVER: Stableford Cup: East: Black: A: S Mancer (9) 38. B: F Hayden (13) 38. C: P Bawden (23) 38.

   RINGWOOD: Stableford: A: H Roberts (10) 41. B: H Gordon (16) 40 cb. C: G Stanton (29) 47. Women: P Byrne 41.

   RIVERSDALE: Par White: A: C Dart (9) 2 up cb. B: B Marshall (19) 6 up. C: J McPherson (22) 6 up.

   ROSANNA: Stroke: A/Medal: I Selbie (5) 66. B: E Lippins (13) 67. C: B Hopkins (26) 67.

   ROSEBUD COUNTRY: Men: Stableford: East: J Lipson (22) 37. Women: A: J Johansson (11) 35. B: P Keating (34) 36. Men: West: A: T Hodge (2) 40 cb. B: R Geisler (15) 38. C: B Edwards (26) 38.

   ROSEBUD PARK: Mxd: Stableford 4B: White: C Wyatt (27) D Doyle (36) 45. Men: A: P Brook (5) 34. B: J Hodge (23) 35. Women: Stableford: S McCall (19) 35.

   ROSSDALE: Women: Stableford: A Wallace (31) 37 cb. Trophy: C Fraser. Men: A: M Janssens (10) 43. B: B Macquire (19) 42. C: R Huckett (22) 46.

   ROYAL MELBOURNE: Par: 4B: West: M Brayshaw (18) 8 up. A Wallis (5) 8 up. Par East: White: G Hayes (18) 1 up cb. Women: Par: 4B: J Carden (8) 3 down.

   SALE: Medley: Stableford: 2B: P Jellis (9) P Cousin (16) 48.

   SANDHURST: Men: Par: North: A: M Nievaart (11) 1 up. B: G Hewett (12) 1 up. Stableford: Champions: A: J Campbell (6) 36. B: D Hanlon (16) 37. C: G Spilkin (22) 34. Hole in one: S Kotaridis Women: Par: North: F Presbury (26) 1 down. Stableford: Champions: C Greaves (22) 33.

   SANDRINGHAM: Stableford: A: T Roberts (12) 41. B: P Mitchell (16) 39. C: P Cooke (23) 40. Women: R Branagh (23) 37 cb.

   SETTLERS RUN: Par: A: T Boorer (11) 1 up. B: J Hughes (12) 2 up. C: E Kennedy (22) 2 up. Women: L Hoogenboom (43) 7 up.

   SHEPPARTON: Medley: Stroke Ambrose: White: G Pennefather R Fortin J Pattison B Fuller (6.38) 54.62.

   SORRENTO: Women: Stableford: M McIntosh (16) 37. Men: A: P Weston (17) 37 cb. B: G Trollope (25) 36 cb.

   SOUTHERN: Stableford: A: A Holland (2) 44. B: J Taranec (13) 40. C: L Cavey (26) 40.

   SPRING PARK: Mxd: Stroke: S Brand (21) 64.

   SPRING VALLEY: Stroke Ambrose: White: C Rosinski (19) 56.62. L Kunc (11) 56.62. S Koczwara (22) 56.62. N Alcic (23) 56.62. Stroke: R Toe (34) 56.62. P Ward (9) 56.62. D Phin (4) 56.62. J Klok (20) 56.62.

   ST ANDREWS BEACH: Stableford 4B: White: P Turk (2) R Marshall (11) 43. M Plant (17) 37.

   STAWELL: Stableford A: I Stewart (9) 39. B: K Barnes (12) 41. C: D Sears (19) 38. Women: D Molan (34) 40.

   STRATHALLAN: Mxd: Stableford: 4B: M Orr (20) G Morrin (21) 53.

   SUNSHINE: Medley: Stableford: A: K Whittaker (3) 39. B: K Pham (13) 39. C: A Moore (21) 37. Div 1: A Hing (11) 36.

   TARRAWINGEE: Stableford: 2B Agg: L Steer (24) P Farquhar (18) 78.

   THE DUNES: Stableford: The Dunes: A: J Cummins (12) 35. B: R Ogrizek (16) 37. C: D Brown (20) 36.

   THE HERITAGE: Stableford: Henley: A: D Curtain (7) 33. B: L Vitez (15) 37. C: R McInnes (27) 38. Par: St John: A: T Fawcett (9) 4 up. B: G Robertson (12) 1 up. C: P Jones (20) 2 up. Women: Stableford: Henley: M Ghirardello (18) 28.

   THE NATIONAL: Medley: Stableford Long Island: S Herd (11) 39.

   THE SANDS TORQUAY: Par: A: K Tardrew (4) 1 up cb. B: M McAllum (17) 3 up. Women: G Kruger (24) 1 down cb.

   THIRTEENTH BEACH: Stableford: Beach: A: P Bradbury (4) 35 cb. B: M Beales (9) 33. C: I McKinnon (15) 33. Women: A: G Hassett (18) 34. B: G Daw (20) 32.

   TIRHATUAN: Stableford: 2B Agg: D Turner (22) M Burridge (18) 72. MV: S Barmby (15) J Tzefer (12) 69.

   TOCUMWAL: Men: Stableford: A: D Waters (16) 39. B: R Bourke (20) 42. Women: A: M Fergus (21) 38. B: S Weller (29) 40.

   TORQUAY: Men: Stableford: A: T Strahan (15) 39. B: J Siedlecki (27) 39. Stableford Black: A: J Baker (8) 37. B: J Anderson (17) 32. Women: Stableford: T Ratcliffe (31) 33. Men: Stableford Resort: Green: B Brown (27) 38. Stableford: Visitor: B Barosevic (RACV Cape Schanck 20) 30.

   TRAFALGAR: Men: Stroke: Ambrose: W Griggs (8) L Ellis (14) P Collier (18) M Poxon (27) 55.375.

   TRARALGON: Men: Stableford: A: D Wight (9) 39. B: R Chapman (13) 42. C: D Tosch (17) 43. D: G Thomas (23) 44. Women: L Membrey (24) 35.

   TRENTHAM: Stroke: Ambrose: S Byrne (19) 62. R Duffy (29) 62.

   VICTORIA: Men: Stableford: A: B Townsend (2) 37. B: A Coogan (15) 35. C: N Ellsmore (17) 38. G Ettershank (32) 35. Women: J Bowler (12) 31.

   WERRIBEE PARK: Men: Stableford White: A: P Johnson (8) 38. B: G Jackamin (15) 39. C: R Brooks (17) 39. D: G Phillips (27) 40. Women: Stableford: A: G Choi (31) 41.

   WHITTLESEA: Mxd: Stableford White: A: C Griffin (10) 38. B: M Stanley (18) 43. C: J Lewin (33) 40.

   WONTHAGGI: Stableford: A: P Hanley (11) 42. B: T Gedye (13) 44. C: J Richardson (27) 46.

   WOODLANDS: Stableford: A: G Moran (10) 39. B: J Cathcart (13) 39. C: N Hill (27) 39. Women: K Smith (13) 32 cb.

   WOORAYL: Stableford: A: P Challis (12) 37. B: R Winkler (15) 42. C: J Hickey (22) 38. Women: F Maynard (31) 38 cb.

   YALLOURN: Stableford: A: J Cutts (11) 40. B: J Poelsma (26) 40.

   YARRA PARK: Stableford White: G Pepyat (19) 37. Women: Stableford: G Vallati (37) 37.

   YARRA VALLEY: Stableford: G Manos (23) 42.

   YARRA VIEW: Mxd: Stroke: Ambrose: C Mitchell P Mitchell K Walden (13.75) 56.25.

   YARRA YARRA: Par: L Clark (28) 4 up cb. Men: A: M Dance (9) 2 up. B: B Smith (12) 2 up. C: W Fairley (19) 1 up cb. D: H Wondergem (23) 3 up. Women: M Love (17) 3 up.

   YARRAM: Stableford: A: J Razinger (9) 37. B: A Ross (15) 38 cb. C: B Farley (21) 37. D: P Bigs (32) 37. Cup: N Underwood (17) 212. Women: Par: B Brokenshire (31) 1 up.

   YARRAWONGA MULWALA: Stableford Lake: Yellow: A: R Jones (13) 40. B: M Bozzola (20) 41. Men: Murray: A: J Conway (18) 41. B: J Ramsdale (21) 42. Women: Stableford: Lake: C Pukallus (16) 39.

   YERING MEADOWS: Stableford: Nursery: A Witherow (31) 45. Men: Stableford White: P Rawson (22) 39.

22 February 2018
The Vic Four-Ball qualifying circuit moved to Keysborough Golf Club today. Read more
22 February 2018
Jasper Stubbs and Alizza Hetherington will captain Team Victoria as the state’s top twelve juniors head to Western Australia in April. Read more
22 February 2018
ALEXANDRA: Women: Par: B Doyle (17) 4 up. Read more
MyGolf
Golf Victoria