Victorian club golf results - Saturday

 

   ALTONA LAKES: Men: Stroke: Medal: A: D Morton (6) 68. B: I Zadel (15) 69. C: P Dike (22) 67. Women: Medal: I Mason (14) 70.

   AMSTEL: Par: Ranfurlie: A: L Williams (8) 4 up. B: M O'Brien (14) 1 up cb. C: S Wright (21) 2 up.

   ANGLESEA: Stableford: A: P Richardson (11) 40. B: S Leigh (17) 38. C: R Shaw (27) 36 cb. Div 1: V Shaw (23) 34.

   AXEDALE: Mxd: Stroke Canadian Foursome: Black: R Fleay (18) D Fleay (17) 71.875. Scr: R Iser F Kath 82. Men: Stableford Div 1: T Fitzpatrick (10) 38. Div 2: G Williams (19) 39. Div 3: P O'Sullivan (25) 41.

   BACCHUS MARSH: Par: A: B Holt (8) 3 up cb. B: B Jenkins (23) 4 up.

   BAIRNSDALE: Stableford: A: J Hay (8) 39. B: N Storer (24) 38. Women: J Gibson (29) 38.

   BARWON HEADS: Men: Stroke Black: B Tippett (3) 71. 36-hole: P Duffield (10) 144. Stroke: J Poole (22) 72 cb.

   BELVOIR PARK: Men: Par: A: T Austerberry (11) 6 up. B: G Johnson (14) 1 up. C: A Eddy (21) 3 up. Women: J Roberts (6) 2 down.

   BEMBRIDGE: Stroke: 9-hole: A: M Conboy (7) 31. B: S Miller (16) 26.

   BENALLA: Men: Stableford: A: P Kenna (12) 40. B: T Booker (16) 41. C: T Mennen (18) 44.

   BENDIGO: Men: Stableford White: A: B Arthur (11) 39. B: B Vedelsby (16) 38. C: I Bailie (23) 44.

   BERWICK MONTUNA: Women: Stableford: L Ford (20) 35. Men: A: M Lang (18) 45. B: F Anderson (35) 43.

   BOX HILL: Mxd: Stableford: A: P Richards (10) 38 cb. B: R Tynan (14) 38. C: B Gu (17) 39. D: B Smith (30) 37.

   BRIGHT: Men: Stableford White: A: T Applegarth (2) 37. B: R Williams (18) 35.

   BRIGHTON: Men: Stroke: Medal: M Slatter (17) 67. Trophy: C Allan (22) 70. Women: Stroke White: G Thomas (38) 73.

   BROADFORD: Men: Stableford: A: G Hanson (12) 40. B: D Wallis (17) 36. C: T Banks (31) 39. Women: S O'Connor (28) 32.

   CAMPERDOWN: Men: Stableford: Hcp: K Baker (10) 40.

   CARDINIA BEACONHILLS: Stableford: A: M Van Der Kraan (2) 37 cb. B: S Bailey (13) 39 cb. C: G Davies (23) 41. A: M Van Der Kraan (2) 37 cb.

   CARRINGTON PARK at Eagle Ridge: Men: Par: A Tirovolis (17) 3 up.

   CASTLEMAINE: Medley: Stableford: L Harding (17) 39.

   CENTENARY PARK: Men: Stableford Black: C Bardsley (13) 37.

   CERBERUS: Par: C: T Crane (21) 3 up. A: R Jennings (13) 2 up. B: R Cook (18) 1 up. T Sigge (28) 7 down.

   CHALAMBAR ARARAT: Stableford Black: A: P Gemmola (14) 40. B: D Stapleton (20) 37.

   CHELTENHAM: Men: Stableford: A: B White (2) 39. B: S Duke (22) 38.

   CHURCHILL WAVERLEY: Stableford Churchill Park: White: A: S Hadlos (16) 39. B: C Dinnie (29) 38 cb. Men: Stroke: Foursome: Waverley: A: W Ma A Foster (15.5) 70.5 cb. Foursome C'ship: A: M McKelson M Rice 155.

   CLIFTON SPRINGS: Women: Par: U Turner (33) sq. A: M Linney (6) 3 up. B: K Fear (12) 2 up cb. C: B Anderson (18) 3 up cb. D: R Wright (23) sq.

   COBDEN: Men: Stableford: A Giles (15) 32.

   COBRAM BAROOGA: Men: Stroke: Medal: A: R Dishon (15) 71. A Scr: R Percy 82. B: J Lancaster (22) 74. B Scr: D Mathews 98. Div 1: H Miller (23) 76.

   COHUNA: Men: Stroke: D Chant (10) 73. Women: Stableford: K Doerner (12) 32.

   COLAC: Men: Stroke: A: J ONeill (5) 70. B: F Sonnett (24) 75.

   COMMONWEALTH: Mxd: Stableford: 4B: B Dart (14) G Gale (20) 46. Men: Stroke: Trophy: J Durrant .

   COROWA: Women: Stableford: J Wheatley (30) 35. Men: Stroke: A: L Payne (11) 73. B: G McKenzie (15) 72. C: P Carter (29) 72.

   CRAIGIEBURN WILLMOTT: Mxd: Stableford: A: V Anau (11) 37. B: D Williams (21) 36 cb. C: R Webb (28) 37 cb.

   CRANBOURNE: Men: Stableford: A: P Janky (12) 38. B: T Schroeder (17) 39. C: G Kagan (30) 37.

   CREEKSIDE: Men: Stableford: 4B: A: W Labrooy (13) P Foster (27) 42 cb. Women: Stableford Yellow: M L Mair (23) G Rowe (35) 40.

   DENILIQUIN: Par: A: N Nicholas (10) 5 up. B: D Alexander (22) 1 up. C: P Obrien (24) 5 up.

   DEVILBEND: Men: Stableford White: T Gledhill (27) 41. A: S Connolly (13) 38 cb. B: M Dale (15) 39 cb. C: J Hyder (31) 38.

   EASTERN: Mxd: Stableford South: White: J Gwyther (12) 38 cb. North: S Harwood (12) 40. East: G Bishop (18) 41.

   EASTERN SWARD: Men: Stableford: A: R Mataora (13) 46. B: K Boughton (19) 39. C: T Prosser (25) 39. D: J Rust (32) 44.

   EASTWOOD: Men: Stableford White: A: J Russell (9) 39. B: K Cheshire (18) 39. C: B Barclay (27) 45.

   EILDON: Mxd: Stroke: Ambrose: I Malley D Malley 62.5.

   EUROA: Men: Stableford: A: P McKay (1) 38. B: B Sargood (20) 35. Women: A: L Hankey (38) 31.

   FINLEY: Men: Stableford: M Percy (27) 38. Women: S Pyle (18) 34.

   FOREST HILLS: Stableford: A: C Griffiths (3) 40. B: R Lewis (19) 40.

   GARDINERS RUN: Men: Stableford White: A: S Byford (8) 44. B: B Evans (16) 45. C: A Davidson (18) 42 cb. Jnr: C Cameron (36) 45.

   GARFIELD: Men: Par: A: G Needham (14) 5 up. B: G White (17) 3 up. C: N Stephen (22) 6 up. Women: H Payne (29) 3 up.

   GISBORNE: Men: Stableford: A: M Lovitt (11) 39 cb. B: R Fellows (17) 40. C: W Lawson (18) 39 cb. Women: A: M Barker (21) 37.

   GLEN WAVERLEY: Par: A: R Taylor (17) 2 up. B: B Brindle (36) 1 up.

   GOONAWARRA: Men: Stableford: A: T Owen (7) 41. B: B Bouch (16) 42. C: M Legge (23) 44. Women: A: W Austin (20) 33. B: C Cowley (34) 35. Men: Hole in one: V Varano

   GROWLING FROG: Men: Par: A: J Evers (0) sq. B: D Lazare (16) 3 up. C: G Langdon (19) 5 up. Women: C Lewin (17) 4 down.

   HAMILTON: Men: Stableford: A: R Tully (31) 39 cb. Women: D Milne (17) 32.

   HEATHCOTE: Women: Stableford: T Wearne (6) 34. Men: A: T Russell (12) 36. C: M Green (22) 34. Div 1: M Hogg (7) 38.

   HEIDELBERG: Mxd: Stableford: A: P Williams (6) 39. B: G Lister (17) 37 cb. C: T Williams (36) 41.

   HEPBURN SPRINGS: Stableford: J Arnold (6) 36.

   HEYFIELD: Stableford: M Dragon (15) 41.

   HIDDEN VALLEY: Stroke: A: M Serovic (7) 68. B: A Sumertas (16) 68.

   HILLTOP TATURA: Men: Stableford: L Mulcahy (25) 38. A: B Deane (7) 38. B: J Kerrins (18) 41.

   HORSHAM: Men: Par: A: B Knight (8) 2 up. B: B Roberts (12) 3 up cb. C: B Bilson (30) 3 up. Women: J Pretlove (33) sq.

   HUNTINGDALE: Men: Par: A: G Mathers (4) sq cb. B: J Simon (16) 1 up cb. C: V Lay (27) 1 up. Women: M Jones (30) sq cb.

   IVANHOE: Men: Stableford: A: P Gardiner (15) 37 cb. B: A Blight (25) 40. Women: B Jenkin (30) 34. B Jenkin (30) 34.

   JUBILEE WANGARATTA: Women: Stableford: M Jones (10) 33. Men: Stableford White: A: J Schonafinger (8) 38. B: S Lamb (16) 42. C: S Gulbin (18) 37.

   KERANG: Men: Stableford: R Elliott (34) 40. Women: M Dillon (9) 37.

   KEW: Medley: Stableford: 4B: M Carr (16) B Thompson (36) 46.

   KEYSBOROUGH: Men: Stableford: A: T Rotar (12) 39. B: L Abbey (14) 39. C: P McErvale (19) 42. Women: H Lindsey (28) 33.

   KILMORE: Men: Par: A: K Lambert (6) sq cb. B: M Russell (19) 3 up cb. Women: C Andersen (9) 2 down cb.

   KINGSTON HEATH: Men: Stableford: A: R Kennedy (6) 38 cb. B: D Telford (14) 35 cb.

   KOORINGAL: Men: Stableford: A: D Cubela (8) 36. B: S Dew (9) 37 cb. C: T Shellcot (18) 36. D: R Henriksen (26) 33. Women: T Grant (11) 34 cb.

   KYABRAM PARKLAND: Mxd: Stroke: Canadian Foursome: H Wayland (10.1) N Arnold 47.9.

   KYABRAM VALLEY VIEW: Medley: Stableford: A: P Blackmore (17) 39. B: C Larcombe (20) 40. Div 1: J Greer (22) 38.

   LAKES ENTRANCE: Men: Stroke: A/Medal: B Bennett (18) 74. B: B Wilmshurst (25) 75. Medley: Stableford: P Steedman (36) 34.

   LAKESIDE at Albert Park: Mxd: Stableford: A: S Campbell (5) 34. B: R Philpott (18) 35. C: V Lee (22) 42. Women: C Muller (21) 38.

   LANG LANG: Mxd: Stableford: Team: P Lane C Roberts J Martelli J Ruddy 103. A: T Duff (6) 41. B: R Smith (15) 36. C: B Barnes (23) 41. P Sweeney (22) 30.

   LATROBE: Medley: Stableford A: P Gilder (10) 42. B: L Tier (15) 40. C: G Moresly (20) 39.

   LEONGATHA: Stableford Women: K Bear (36) 29. Men: P Buttinger (17) 35.

   LONSDALE: Women: Par: L Johnson (16) sq. Men: Par White: A: S Prior (14) 3 up cb. B: P Thomas (22) 3 up. C: A Adam (31) 1 down.

   MAFFRA: Men: Stroke Black: A: G Howard (11) 72. A: G Howard (11) 72. B: M Warry (16) 74. C: L Connolly (32) 70.

   MALLACOOTA: Men: Stableford: L VanDermeulen (26) 35.

   MANSFIELD: Women: Stableford: L Holland (18) 28. Men: R Speed (22) 38 cb.

   MARYBOROUGH: Men: Par: A: A Long (10) sq. B: D Hamilton (14) 1 up. C: D Leddin (21) 2 up. Women: A: P Proctor (19) 1 down. B: L Leddin (34) 3 down.

   MEDWAY: Women: Par: Trophy: C Moore (35) 1 down cb. Men: A: H Beslis (12) 3 up cb. B: B Tyrell (17) 3 up. C: D Rae (33) 4 up.

   MELBOURNE AIRPORT: Men: Stroke: A: G Motherwell (18) 64. B: R Gomez (24) 68. C: M Steinhoff (29) 65.

   MELTON VALLEY: Medley: Stableford: 4B: J Neilson (11) R McMullin (25) 85.

   METROPOLITAN: Men: Stroke Medal Jul: White: A: J Martin (10) 67. B: G Slattery (12) 70. C: J Cranage (19) 69. Women: Stroke: A Bannenberg (12) 71.

   MILDURA: Medley: Stableford: 4B: O Taylor (31) G Buchanan (19) 52.

   MIRBOO NORTH: Stableford: A: P Draper (7) 40. B: S Evans (27) 39.

   MOE: Men: Stableford: 4B: A Pickard (6) N Skicko (11) 45.

   MOONAH LINKS: Women: Stableford: Open: G Wyatt (37) 25. Men: Stableford White: A: J Nibbs (5) 36. B: D Matthews (18) 35.

   MOOROOPNA: Stableford: J Bartlett (25) 40. A: C Marshall (3) 39. B: R Nightingale (13) 39.

   MORNINGTON: Stableford: A: C Fitch (7) 43. B: N Burgess (15) 39 cb. C: S Horstra (19) 42.

   MORTLAKE: Men: Stroke White: S Lum (17) 72.

   MORWELL: Men: Stableford: 4B: G Lalor R Little 45.

   MT MACEDON: Men: Stableford: 2B Agg: D Angarano S Hohmann 67.

   MT MARTHA: Men: Stableford: R Ogilvie (33) 43. Women: J Jones (27) 30.

   MURRAY DOWNS: Women: Stableford: A: J Bath (24) 33. Men: Stableford Black: A: C Burrell (7) 37. B: G Frame (14) 39. C: L Morrison (26) 45.

   MYRTLEFORD: Stableford: P Evans (10) 35.

   NEANGAR PARK: Men: Stroke: A: B Johnstone (9) 67. B: M Miller (11) 64. C: D Roberts (17) 69. Women: K McNaughton (15) 76 cb.

   NEWRY: Women: Stableford: C Langshaw (15) 37. Men: A: C Seymour (14) 37. B: J Hamment (22) 38.

   NORTHERN: Stableford: A: R Imeri (8) 40. B: S Inturrisa (17) 41. C: C Potter (27) 44.

   NUMURKAH: Stableford: B Pruden (15) 41. Women: N Dalton (13) 41.

   OAKLEIGH: Men: Par: D Devlin (15) 1 down. Women: P Maginness (30) 4 up.

   OLINDA: Stableford: A: J Smith (14) 31. B: P Clowes (19) 33.

   PAMBULA MERIMBULA: Men: Stableford: A: S Cann (7) 37. B: R Kraxner (15) 34. C: M Blenkinson (19) 39. D: J Vincent (23) 42. Women: K Helmers (35) 33.

   PATTERSON RIVER: Men: Stableford: A: D McFarland (8) 38. B: D Weston (17) 35. C: A Schmidt (21) 34. Women: G Bolton (25) 38.

   PENINSULA KINGSWOOD: Men: Stableford 4B: Peninsula South: Black: M Gostlow (19) W Caspers (27) 45 cb. Kingswood: White: A: J Giarrusso (10) 43. B: F Sruk (22) 36. C: I Gunnis (25) 38. Women: Stableford: A: L Winslett (12) 35. 4B: Peninsula South: D Wolke (20) J Braden (25) 37. Men: Hole in one: Black: L Curtis at 3rd.

   PHILLIP ISLAND: Men: Stableford 4B: White: I Batty (3) J Wiseman (17) 47.

   PORTARLINGTON: Men: Par Black: A: A Sweeney (11) 5 up. B: A Johnson (17) 1 up. C: J Cranston (18) 2 up. D: I Thomson (26) sq. Women: Par: B Peterson (20) sq.

   PORTSEA: Men: Stableford: A: A Walton (5) 34. B: R Dunball (15) 40. C: R Evans (19) 39. Women: S Dunball (31) 34. Men: Stableford Gold: B Riley (16) 33.

   QUEENSCLIFF: Men: Stableford Black: W Tarticchio (15) 37. G Scorgie (17) 35. G Merriman (6) 31.

   RAAF WILLIAMS: Mxd: Stableford: A: S Cheel (16) 38. B: A Kishore (22) 37. C: T Donoghue (35) 37.

   RACV CAPE SCHANCK: Mxd: Stableford: A: G Horne (8) 38. B: E Heal (23) 35.

   RACV HEALESVILLE: Stableford: D Phillips (11) 39.

   RICH RIVER: Men: Stableford West: Black: A: S Jones (1) 39. B: R Managh (17) 40. C: J Dean (22) 40.

   RINGWOOD: Men: Stableford: A: S Homans (12) 37. B: H Gordon (15) 38. C: T Dodd (22) 38. Women: J Collis (16) 37.

   RIVERSDALE: Men: Par White: A: P Damyon (9) 3 up. B: D Manuel (18) 4 up cb. C: G Latham (34) 5 up.

   ROCHESTER: Men: Stroke: D Gallagher (16) 68.

   ROSANNA: Stableford: A: E Lippins (11) 38 cb. B: A Parker (17) 38. C: J Youings (19) 34 cb.

   ROSEBUD COUNTRY: Women: Stableford: North: A: J Mehegan (14) 32. Men: Par: A: J Cannon (13) 3 up. South: A: C Barth (7) 3 up. B: D Timion (14) 3 up. C: A Scott (23) 1 up.

   ROSEBUD PARK: Par: A: B Fry (15) 1 up. B: R McCombe (22) 4 up. Women: M Walton (28) sq.

   ROSSDALE: Stableford: A: A Peters (13) 36. B: M Oldham (16) 38. C: T Hynes (24) 36. Cup: X Smith C Dwyer bt M Janssens G Purcell 2-1. Women: J Davis (28) 33. Cup: M Robinson J Howe bt A Stannard C Disher 2-1.

   ROYAL MELBOURNE: Men: Par 2B: West: White: A: B Hasker (6) D Swan (18) 10 up. Stableford East: M Fraser (20) 33 cb. Women: Stableford: S Ellery (4) 38.

   SALE: Men: Par: 4B: R Schuback (15) R Stephenson (26) 7 up. Women: A: J O'Neill (17) 4 down.

   SANCTUARY LAKES: Mxd: Par: A: F Butterworth (3) 2 up. B: D Brand (9) 1 up. C: P Baker (25) 1 up cb.

   SANDHURST: Men: Par: North: C Green (12) 5 up. Stableford: Champions: A: M Brown-Graham (8) 37. B: C Paguio (13) 38. Women: North: M Ferguson (13) 36.

   SANDRINGHAM: Women: Par: D Efthim (32) 4 down. Men: A: S Paterson (6) sq cb. B: B Baldey (16) 4 up. C: G Kitchen (22) 3 up.

   SETTLERS RUN: Men: Stableford Medal: Black: A: G Emmitt (9) 35. B: S Bo'sher (36) 13. C: A Burdette (32) 24. Women: Stableford: N Thomas (34) 32.

   SEYMOUR: Women: Par: P Ferris (22) 2 up. Men: A: D Enrico (10) 3 up. B: G Neville (19) 3 up.

   SORRENTO: Women: Stableford: M Loughnan (24) 34 cb. Men: A: A Rogan (13) 37. B: N Browne (28) 40.

   SOUTH PINES: Stableford: D Williams (20) 44.

   SOUTHERN: Men: Par: Div 1: T Thompson (5) 3 up. Div 2: P Burke (16) 3 up. Div 3: A Nash (20) 2 up.

   SPRING PARK: Mxd: Stroke: V Lunder (16) 65.

   SPRING VALLEY: Stableford: A: D Halligan (14) 38. B: R Graham (22) 36. A: D Bloom (8) 36 cb. B: F Tidy (15) 36.

   ST ANDREWS BEACH: Mxd: Stableford White: M Griese (16) 38 cb.

   STRATHALLAN: Men: Stableford: S Mooney (12) 41. A: C Newnham (16) 35. B: A Robertson (20) 35. C: A Moosawi (31) 36. Hole in one: R Gillivour at 11th.

   SUNSHINE: Stableford: A: B Montesano (10) 41. B: P Phuengchetsada (15) 41. C: H Le (36) 39. E Tricklebank (36) 32.

   TALBOT: Men: Stroke: A: T Treloar (13) 70 cb. B: S McKellin (17) 65.

   TARRAWINGEE: Stroke: Ambrose: A Bradfield (34) L McCoy (16) K Richards (37) 61.875. 4B KO f: P Farquhar L Steer 5-4 .

   THE DUNES: Mxd: Stableford: The Cups: A: B Noonan (16) 22. B: P Eardley (29) 19 cb. Women: The Dunes: S Stephenson (17) 36. Men: A: R Boyle (14) 37. B: S Holcombe (19) 39.

   THE HERITAGE: Men: Par: Henley: A: L Zhang (10) 4 up. C: A Patrick (25) 2 down. Stableford: St John: D Foxley (27) 38. Women: M Lewis (8) 35.

   THE NATIONAL: Medley: Stableford Long Island: Black: T Duddy (9) 36.

   THE SANDS TORQUAY: Men: Stableford: A: J McKoy (10) 36. B: D Clutterham (25) 35. Women: A: S Browne (15) 32.

   TIRHATUAN: Men: Stroke Yellow: A: A Hayes (13) 70. B: T Barnicoat (20) 67. Women: Stableford: M Tempest (23) 26.

   TOCUMWAL: Medley: Stableford: Team: E Cooper (21) 112. J Taverna (25) 112. R Taverna (25) 112. B Cavanagh (17) 112.

   TRAFALGAR: Men: Stableford White: A: R Borg (4) 41. B: R Boon (19) 38.

   TRARALGON: Men: Par: A: C Membrey (12) 7 up. B: G Bland (13) 3 up. C: R Monacella (20) 4 up. D: B Power (25) 6 up.

   TRENTHAM: Men: Stableford: A: G Ford (13) 38. B: J Hudson (20) 40. Women: Par: S Byrne (15) 1 down.

   VICTORIA: Men: Stableford: A: J Sandic (+1) 37. B: R Ficken (15) 35 cb. C: W McTigue (18) 34. Stableford White: F Forbes (26) 32. Women: Stableford: R Gleadhill (12) 34. Hole in one: K Vandertop at 19th.

   WANGARATTA: Men: Stableford: A: J Winter (13) 39. B: P Winnell (19) 38.

   WARBURTON: Mxd: Par White: A Williams (2) 2 up.

   WARRNAMBOOL: Men: Par: A: A McDowell (12) 2 up. B: B Coffey (15) 3 up. C: J Moran (22) 1 up. Women: M McKenzie (23) 4 down.

   WATERFORD VALLEY: Men: Stableford: Split Six: R Wright (9) 50. T Christofides (21) 47. A Farrelly (13) 44. M Stewart (17) 44.

   WHITTLESEA: Mxd: Stableford 2B: White: D Byrne P Smith 46.

   WODONGA: Women: Stableford: P Mullumby (22) 35. Men: A: E Whitehead (7) 38. B: G Tickle (12) 38. C: J Gray (25) 41.

   WONTHAGGI: Men: Stableford: G Linguey (17) 36.

   WOODEND: Men: Par: L McGowan (33) 1 up cb.

   WOODLANDS: Men: Stableford: A: G Wehner (6) 39. B: H Davies (14) 39. C: G Johnson (16) 37. Women: K Mahlook (12) 38.

   WOORAYL: Men: Par: 4B: M Smith (16) A Hickey (8) 8 up.

   YARRA VIEW: Men: Stableford: A: T Iulianetti (11) 35. B: G Eley (22) 40.

   YARRA YARRA: Men: Stableford White: A: B Davison (9) 36. B: B Fairley (12) 39. C: R Toomey (19) 35. D: G Brown (36) 38. Yellow: D Bowen (24) 35. Women: Stableford: N Bickerton (10) 35.

   YARRAM: Men: Par: A: D Dwyer (16) 3 up. B: B Harty (21) 1 up.

   YARRAWONGA MULWALA: Women: Stableford: Murray: A: J Trask (18) 37. B: C Viner (30) 38. Men: Stableford White: A: I Cooper (16) 39. B: R Isaacs (25) 40. Lake: A: R Dick (13) 41. B: T Loomes (33) 39.

   YEA: Men: Stableford: G Clements (15) 39.

   YERING MEADOWS: Men: Stroke: Cup: Nursery: C Chittenden bt A Hayman 6-5. Stableford White: J Rawson (22) 32. Stableford: D Van Unen (17) 39 cb. J Wilson (24) 36 cb. Women: L Williams (35) 32.

20 February 2018
Ballarat, Port Fairy and Portsea have hosted regional qualifying rounds early this week for the Vic Four-Ball. Read more
16 February 2018
For a second consecutive day, Jin Young Ko ruled Kooyonga, and the South Korean superstar has a three-shot buffer over the rest of the field at the ... Read more
20 February 2018
BACCHUS MARSH: Men: Stableford White: B Perumal (19) 38. Read more
MyGolf
Golf Victoria